Ignalinos kredito unija – tai naujos kartos kooperatiniais pagrindais sukurta kredito įstaiga, palankiomis sąlygomis teikianti bankines paslaugas savo nariams. Kredito unijos veiklos principas yra aiškus ir suprantamas – nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas ir naudingas sąlygas. Nariai vienijasi pagal teritorinį kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją, vadovaudamiesi kooperacijos principais, iš kurių vienas svarbiausių – „vienas narys – vienas balsas“. Kredito unijos nariu, kuriuo gali būti tiek fizinis, tiek ir juridinis asmuo, tapti išties paprasta.

Visos Lietuvos kredito unijos veikia pagal Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymą (1995 02 21 Nr. I-796, paskutinį kartą atnaujintas 2018 06 27). Kredito unijų veiklą  licencijuoja ir prižiūri Lietuvos bankas.

Informacija kredito unijų indėlininkams

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.