Ignalinos kredito unijos narių dėmesiui! Atnaujintas pranešimas dėl Visuotinio narių susirinkimo

2020 m. Kovo 17 d.

Reaguodami į 2020-03-14 LR Vyriausybės paskelbtą karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos laikotarpiu nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val., informuojame, kad Ignalinos kredito unijos eilinis Visuotinis narių susirinkimas kovo 19 d. 10 val. ir pakartotinis eilinis Visuotinis narių susirinkimas kovo 26 d. 10 val. gyvai nebus organizuojamas, balsavimas vykdomas tik kredito unijos nariams balsuojant iš anksto.

Kredito unijos nariai kviečiami balsuoti šiais būdais:

Saugodami savo narių sveikatą prašome Jūsų esant galimybei balsuoti tik el. paštu ir nevykti į kredito uniją. Taip pat prašome nevykti į kredito uniją narius, kurie jaučia ligos simptomus (kosulys, sloga, karščiavimas, dusulys ir kt.) ar kurie pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas yra priskirti rizikos grupei (vyresni nei 60 metų asmenys, taip pat asmenys, turintys lėtinių ligų).

Kredito unijos nariai apie Visuotinio narių susirinkimo priimtus sprendimus bus informuojami LR Kredito unijų įstatyme nustatyta tvarka.

Asmuo, įgaliotas teikti išsamią informaciją apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą, administracijos vadovė Violeta Čeponienė, +37067032037 ignalina@kreda.lt

 

Ignalinos kredito unijos valdyba                                            

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.