Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Paskola būsto įrengimui


Jums reikia lėšų būsto įrengimui? O gal norite atsinaujinti baldus ar buitinę techniką? Ignalinos kredito unija šiuo atveju taip pat gali padėti. Jums galime suteikti paskolą iki penkių metų, o platesnės sąlygos priklauso nuo individualios kiekvieno kliento situacijos. 

Jeigu turėsite laiduotoją gausite paskolą geresnėmis sąlygomis, o jeigu sutiksite įkeisti savo turtą, tuomet sąlygos galėtų būti dar geresnės. Susidomėjote? Žemiau rasi platesnes sąlygas, o susipažinęs su jomis galite kreiptis į Ignalinos kredito uniją. 

Pagrindinės vartojimo paskolos sąlygos:

  • maksimali paskolos suma – 14 500 Eur;
  • grąžinimo terminas – iki 5 metų;
  • paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;
  • galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, Ignalinos kredito unijai priimtinomis, užtikrinimo priemonėmis.

Bendros vartojimo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jeigu klientas skolinasi iki 3000 Eur, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 8% metine palūkanų norma ir 30 Eur sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 3673,88 Eur, o vieno mėnesio įmoka siektų 66,81 Eur. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 8,37%. Finansavimo sąlygas veikia jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.