Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Kredito linija


Kredito linija, tai trumpalaikė paskola skirta papildyti įmonės ar ūkininko apyvartines lėšas. Kredito linija leidžia paskolos suma naudotis pagal poreikį – visa iš karto arba dalimis. Kredito linija suteikiama ne ilgesniam kaip dviejų metų laikotarpiui. Panaudojus ir grąžinus visą ar dalį panaudotų kredito linijos lėšų, galėsite jas vėl naudoti neviršijant nustatyto limito iki termino pabaigos.

Trumpai tariant, Ignalinos kredito unijoje Jūs imate sutarto dydžio kreditą, pavyzdžiui iki 2000 eurų. Jūs galite paimti visą sumą iš karto arba jos dalį. Jei paimsite dalį, vėliau taip pat galėsite pasiskolinti ir likusį likutį.

Kredito linijos limito suma nustatoma atsižvelgiant į įmonės ar ūkio apyvartinių lėšų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galite įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

Be to, Ignalinos kredito unija siūlo pasinaudoti specialiu KREDITO LINIJOS pasiūlymu.

​ Kredito linijos suma: iki 20 tūkst. eurų. Ši suma gali būti skirta apyvartinių lėšų finansavimui, taip pat pasėlių draudimo įmokoms (daugiau informacijos apie pasėlių draudimo pasiūlymą rasite čia). 

​ Kredito linijos terminas: 3 metai.

​ Palūkanos: nuo 3 proc. + EURIBOR. Palūkanų norma kiekvienu atveju yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į kredito gavėjo mokumą, finansinį stabilumą, lojalumą unijoje ir kitus kriterijus. Taikoma kintama norma: kintama palūkanų norma nustatoma prie kintamos palūkanų bazės (atitinkamai 3, 6, 12 mėn. laikotarpio EURIBOR) reikšmės procentais pridedant konkrečios kredito unijos nustatytą (nuo 3%) fiksuotą maržą.

​ Užtikrinimo priemonės: nėra reikalingos.   

Daugiau informacijos apie pasėlių draudimą galite gauti susisiekę su Ignalinos kredito unija tel. +370 386 52561 arba el. paštu ignalina@kreda.lt.

Regioninių Ignalinos kredito unijos skyrių adresus ir kontaktus galite rasti čia.


Norite sužinoti daugiau informacijos? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą