Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Mokėjimų kortelių skaitytuvai


Ignalinos kredito unija savo klientams siūlo nešiojamų ar stacionarių mokėjimo kortelių aptarnavimo ir kortelių skaitytuvų nuomos paslaugą. Šis sprendimas, parengtas kartu su Danijos bendrovės „Nets Denmark A/S” Lietuvos filialu, yra skirtas prekyba užsiimantiems unijos klientams.

Šie skaitytuvai puikiai tinka kavinėms, barams, restoranams, kitoms viešojo maitinimo įstaigoms, taksi ir pavežėjimo paslaugas teikiančioms įmonėms ar asmenims, parduotuvių savininkams. Jie gali būti ypač naudingi amatininkams ar kitiems žmonėms, savo gaminiai prekiaujantiems turguje ar mugėse.

Sprendimo privalumai

 • Įdiegtas sprendimas leidžia bendrovių klientams už prekes ir paslaugas atsiskaityti visų Lietuvos bankų išduotomis „Visa“ ir „Mastercard“ mokėjimo kortelėmis.
 • Klientams atsiskaičius mokėjimo kortele, prekybininkai jau kitą darbo dieną gauna pinigus į savo sąskaitą, esančią kredito unijoje.
 • Sprendimas mažina klaidų riziką. Pardavėjas nebeturi klientui suskaičiuoti ir atiduoti grąž Be to, eliminuojama sukčiavimo galimybė, kuomet už prekes ar paslaugas bandoma atsiskaityti padirbtais pinigais.
 • Sprendimu besinaudojantiems prekybininkams nebereikia naudotis grynųjų pinigų inkasavimo paslaugomis. Tai mažina veiklos kaštus.
 • Pandemijos metu svarbus tai, kad šie nešiojami mokėjimo kortelių skaitytuvai priima bekontakčius atsiskaitymus, kurių suma yra iki 50 eurų.

Mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugų sąlygos

 • Ignalinos kredito unija šias paslauga teikia juridiniams ir fiziniams asmenims, esantiems unijos nariais ir turintiems čia savo sąskaitą.
 • Skaitytuvai priima „VISA“ bei „Mastercard“ mokėjimo korteles.
 • Lėšos už atsiskaitymus į klientų banko sąskaitą pervedamos kitą darbo dieną.
 • Viena sutartis gali apimti terminalo nuomos ir mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas.
 • Klientams kasdien parengiamos ataskaitos su atliktų mokėjimų informacija. Jos prieinamos pasinaudojant prieiga prie prekybininko portalo MyNets ir mobiliosios programėlės MyPayments (iOS/Android).
 • Ypatingas pasiūlymas: 3 pirmuosius mėnesius klientams nėra taikomas terminalo nuomos mokestis!

Mokėjimo kortelių skaitytuvų kainos

Nešiojamo skaitytuvo nuomos kaina – 14,90 EUR/mėn. (be PVM).

Būtina atkreipti dėmesį, kad nešiojamam terminalui būtina SIM kortelė. Ją už papildomą mokestį gali suteikti bendrovės „Nets Denmark A/S” Lietuvos filialas.

Stacionaraus skaitytuvo nuomos kaina – 9,90 EUR / mėn. (be PVM).

Šis sprendimas labiausiai tinka pardavėjams, turintiems pastovią prekybos vietą, kai klientai atsiskaito prie kasos.

Operacijų mokesčiai

„VISA“ bei „Mastercard“ (taip pat ir „Maestro“) kortelės – 0,80 proc. ir 0,01 EUR nuo apmokėjimo sumos už kiekvieną atsiskaitymą.

Bendrovė „Nets“ yra jau 40 metų veikiantis patikimas Baltijos ir Šiaurės šalių mokėjimų partneris, turintis daugiau nei 400 tūkst. klientų tinklą. „Nets“ yra „Nexi“ Europos „Paytech“ įmonių grupės dalis.

Norite sužinoti daugiau informacijos? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą