Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Pensijų kaupimas


Pensijinis kaupimas

Kaupkite efektyviai ir atsakingai  savo ateities pensijai padedami Ignalinos kredito unijos ir pradėkite planuoti savo orią senatve jau dabar.

Ignalinos kredito unija pradėjo bendradarbiavimą su „Goindex“ – pirmąja Lietuvoje pensijų fondų valdymo įmone, kuri savo veikloje visą dėmesį telkia tik į pensijų fondų veiklą ir savo klientams siūlo tik iš indeksinių fondų sudarytus II ir III pakopų pensijų fondus.

Nuo šiol unijos klientai galės sulaukti patarimo kaip pasirūpinti savo ateitimi ir sužinoti apie naudas ir išskirtinumus pasirinkus kaupti „Goindex“ pensijų fonduose, o pageidaujantys galės lengvai ir greitai perkelti (arba pradėti kaupti ) savo jau sukauptas lėšas iš senos bendrovės II arba III pakopos pensijų fondo į atitinkamą „Goindex“ pensijų valdymo bendrovės valdomą pensijų fondą ir modernioje savitarnos svetainėje toliau stebėti savo kaupimo pensijų fonde rezultatą. 

Kas yra II pakopos pensijinis kaupimas?

Įmokos į II pakopos pensijų fondus kiekvieną mėnesį automatiškai yra nuskaičiuojamos nuo Jūsų darbo užmokesčio ir sudaro 3 proc. darbo užmokesčio prieš mokesčius.

Jeigu žmogus atlyginimo laikinai negauna, įmokos į pensijų fondą nėra pervedamos.

Kiekvienam kaupiančiajam, nepriklausomai nuo jo įmokos dydžio valstybė kiekvieną mėnesį į pensijų fondo sąskaitą perveda 1,5% nuo už praeitų šalies vidutinio darbo užmokesčio (23,85 EUR/mėn. 2023 m.) Jūsų kaupiamos lėšos bus investuojamos pagal fondo strategiją ir tikėtina per ilgą laikotarpį uždirbs teigiamą grąžą.

Kaupiamas turtas pensijų fonde yra paveldimas iki išmokos pateikimo momento (t.y. sulaukus pensijinio amžiaus) vėliau paveldimumas priklausys nuo pasirinkto išmokos būdo.

Kas yra III pakopos pensijinis kaupimas?

Tai yra Jūsų savarankiškas ir papildomas kaupimas asmeninėmis lėšomis, norint sukaupti daugiau lėšų pensijai.

III pakopos pensijų fondai yra patrauklūs dėl savo lankstumo: tik Jūs spręsite kokio dydžio įmokas ir kokiu periodiškumu mokėti, kada ir kaip pasinaudoti savo sukauptomis lėšomis.

Kaupti III pakopos pensijų fonduose taip skatina ir valstybė, suteikdama gyventojų pajamų mokesčio lengvatą iki 300 EUR per metus.

Jūsų darbdavys taip pat gali atlikti periodines papildomas įmokas į Jūsų pasirinktą pensijų fondą ypač palankiomis ir naudingomis sąlygomis Jums.

Sukauptos lėšos fonduose yra paveldimos.

Kodėl verta papildomai kaupti pensijai?

1. Finansinė ateitis: Ilgą laiką kaupiant papildomai II ir III pakopos pensijų fonduose, užsitikrinsite sau stabilų ir orų pragyvenimo lygį senatvėje ir nepriklausysite vien tik nuo SODROS mokamos pensijos, taip pat turėsite papildomų santaupų savo didesnei finansinei laisvei. Nuoseklus ir ilgalaikis kaupimas pensijai leidžia planuoti savo finansinę ateitį ir mažina riziką susidurti su finansinėmis problemomis po ilgo darbingo gyvenimo periodo.

2. Sudėtinių palūkanų efektas: Dėl sudėtinių palūkanų principo, jūsų kaupiamos lėšos pensijų fonduose laikui bėgant auga ne tik dėl įmokėtų sumų, bet ir nuolat reinvestuojamų palūkanų ir dividendų. Kuo anksčiau pradėsite kaupti, tuo didesnę naudą per ilgą laikotarpį gausite iš šio efekto.

3. Profesionalus fondų valdymas: „Goindex“ pensijų fondų bendrovėje dirba aukšto lygio specialistai, kurie yra sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje ir taikydami laiko išbandytą ir efektyvią pasyvaus indeksinio investavimo strategiją bei mažus fondų valdymo ir administravimo mokesčius suteikia galimybę Jūsų lėšoms augti saugiai ir efektyviai.

Kodėl savo partneriais pasirinkome „Goindex“?

1. Maži mokesčiai: Rinkdamiesi partnerį, esame dėmesingi ne tik kokybei, bet ir ekonomiškumui. Taip pat kaip refinansuojant paskolas mūsų klientams svarbu mažos palūkanos, taip ir kaupiant pensijai - maži mokesčiai. „Goindex“ II pakopos fonduose siūlo vieną iš mažiausių turto valdymo mokesčių rinkoje, leisdami Jums kaupti daug efektyviau.

2. Patikimas investavimas su tikėtina didesne grąža: Kaupti „Goindex“ pensijų fonduose dėl pensijų fondų griežto teisinio reguliavimo ir Lietuvos Banko priežiūros taip pat saugu kaip ir kitose bendrovėse, o ilgalaikiai statistiniai tyrimai parodo, kad ilgalaikėje perspektyvoje pasyvus investicijų valdymas su mažais mokesčiais dažnai pranoksta aktyvųjį. „Goindex“ pasyviai valdomi pensijų fondai ne tik seka rinkos dinamiką, bet ir nuosekliai siekia rinkos vidutinės grąžos, ko neretai nepasiekia aktyviai valdomi fondai.

3. Sklandus ir intuityvus klientų aptarnavimas: Mūsų prioritetas yra jūsų patogumas. Todėl mes vertiname „Goindex“ už jų paprastą ir intuityvią savitarnos platformą, kurią galite lengvai naudoti bet kur ir bet kada. O sudaryti pensijų kaupimo sutartį tikėtina užtruks tik kelias minutes.

 

 Tapkite „Goindex“ klientu paspaudę šią nuorodą ir prisijungę prie bendrovės savitarnos sistemos!  TAPTI KLIENTU.

 Daugiau informacijos galite rasti „Goindex“ interneto svetainėje pensijos skaičiuoklę,  atsakymus į visus Jums rūpimus su pensija susijusius klausimus, naujienos ir aktuali informacija

Norite sužinoti daugiau informacijos? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą