Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Sveikatinimosi paskola


Gyvenime nutinka įvairių situacijų, kai gali netikėtai ir neplanuotai prireikti pinigų. Visi kartais susidūriame su neplanuotomis sveikatos problemomis. Pavyzdžiui, reikia susitvarkyti dantis, o kartais užklumpa ir gerokai rimtesnės bėdos. Tokiu atveju Ignalinos kredito unija taip pat gali padėti suteikdama sveikatinimosi paskolą.

Čia galite pasiskolinti net iki 14,5 tūkst. eurų, o paskola teikiama terminui iki penkerių metų. Paskolą grąžinti galima lygiomis arba įmokomis, kurios ilgainiui mažėja. Be to, svarbu paminėti, kad jeigu tik norite paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.

Pagrindinės vartojimo paskolos sąlygos:

  • maksimali paskolos suma – 14 500 Eur;
  • grąžinimo terminas – iki 5 metų;
  • paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;
  • galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, Ignalinos kredito unijai priimtinomis, užtikrinimo priemonėmis.

Bendros vartojimo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jeigu klientas skolinasi iki 3000 Eur, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 8% metine palūkanų norma ir 30 Eur sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 3673,88 Eur, o vieno mėnesio įmoka siektų 66,81 Eur. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 8,37%. Finansavimo sąlygas veikia jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.