Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Draudimas
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Vartojimo paskola


Vartojamoji paskola, tai paskola skirta patenkinti individualius kliento poreikius. ji jums gali būti suteikta asmeninėms, šeimos, taip pat namų ūkio išlaidoms. 

Ši paskola teikiama, kai, pavyzdžiui, norisi atsinaujinti buitinę techniką, įsigyti naują ar devėtą automobilį, remontuoti būstą, taip pat studijoms, kelionėms, šventėms ar kitiems poreikiams.

Pagrindinės vartojimo paskolos sąlygos:

  • maksimali paskolos suma – 14 500 Eur;
  • grąžinimo terminas – iki 5 metų;
  • paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;
  • galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, Ignalinos kredito unijai priimtinomis, užtikrinimo priemonėmis.
Bendros vartojimo kainos metinės normos (BVKMN) apskaičiavimo pavyzdys:
Jeigu klientas skolinasi iki 5000 Eur, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 6,5% metine palūkanų norma ir 200 Eur sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 5870,05 Eur, o vieno mėnesio įmoka siektų 97,84 Eur. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 8,535%. Finansavimo sąlygas veikia jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.