+370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Apie mus


IGNALINOS KREDITO UNIJA – tai naujos kartos kooperatiniais pagrindais sukurta kredito įstaiga, palankiomis sąlygomis teikianti bankines paslaugas savo nariams. Kredito unijos veiklos principas yra aiškus ir suprantamas – nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas ir naudingas sąlygas. Nariai vienijasi pagal teritorinį kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją, vadovaudamiesi kooperacijos principais, iš kurių vienas svarbiausių – „vienas narys – vienas balsas“.

KREDITO UNIJOS VEIKLOS TERITORIJA – Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Visagino sav., Zarasų r. sav., Utenos r. sav.

MŪSŲ VERTYBĖS

Paprastumas
PAPRASTUMAS
Esame rūpestingi ir vertiname nuoširdų bendravimą
Skaidrumas
SKAIDRUMAS
Siekiame aiškumo ir vykdome savikontrolę
Bendruomeniškumas
BENDRUOMENIŠKUMAS
Dirbame Jums ir su Jumis, kuriame ilgalaikius ryšius ir visada esame linkę padėti
Atsakingumas
ATSAKINGUMAS
Esame tvarūs ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę

 

KREDA PREKĖS ŽENKLAS

Kreda Logo Be Slogan
Mūsų prekės ženklo prasmę atskleidžia lotyniško žodžio credo reikšmė – tikėk, pasitikėk. Tarpusavio pasitikėjimas ir bendras tikėjimas prasminga veikla lėmė Jungtinės centrinės kredito unijos susikūrimą, o prekės ženklas KREDA apjungia kredito unijų sėkmės istorijas ir tapimą viena darnia finansų partnerių grupe.

Prekės ženkle dominuojantys tautiški motyvai pabrėžia kredito unijų artumą bendruomenei, narių poreikių supratimą ir ilgalaikių ryšių puoselėjimą.