Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Ignalinos kredito unija

Apie mus


IGNALINOS KREDITO UNIJA – tai naujos kartos kooperatiniais pagrindais sukurta kredito įstaiga, palankiomis sąlygomis teikianti bankines paslaugas savo nariams. Kredito unijos veiklos principas yra aiškus ir suprantamas – nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas ir naudingas sąlygas. Nariai vienijasi pagal teritorinį kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją, vadovaudamiesi kooperacijos principais, iš kurių vienas svarbiausių – „vienas narys – vienas balsas“.

KREDITO UNIJOS VEIKLOS TERITORIJA – Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Visagino sav., Zarasų r. sav., Utenos r. sav.

MŪSŲ VERTYBĖS

Paprastumas
PAPRASTUMAS
Visuomet esame labai rūpestingi, verintame nuoširdų bendrą darbą
Skaidrumas
SKAIDRUMAS
Mums itin svarbu aiškumas bei vykdoma savikontrolė
Bendruomeniškumas
BENDRUOMENIŠKUMAS
Dirbame su Jumis ir Jums - kuriame ilgalaikius santykius ir visuomet bandome padėti
Atsakingumas
ATSAKINGUMAS
Mes tvarūs, užtikrintame savo paslaugų kokybę

 

KREDA PREKĖS ŽENKLAS

Kreda Logo Be Slogan

KREDA prekės ženklo esmę atskleidžia lotyniškas terminas credo, kuris reiškia tikėk, pasitikėk. Būtent tarpusavio pasitikėjimas ir bendras tikėjimas prasminga veikla nulėmė tai, jog buvo sukurta Jungtinė centrinė kredito unija, o KREDA prekės ženklas sujungia kredito unijų sėkmės istorijas ir tapimą viena darnia finansų partnerių grupe. 

Prekės ženkle tautiniai motyvai dominuoja ne šiaip sau - jie pabrėžia unijų artumą atstovaujamai bendruomenei, narių poreikių supratimą ir ryšių puoselėjimą.