Kaupiamasis indėlis – tai ypatingai lankstus būdas taupyti ateičiai, patogiai senatvei, vaikų ir anūkų mokslams ar kitam tikslui. Jūs galite bet kada papildyti savo indėlio sąskaitą norima pinigų suma. Papildymo sumą ir laiką renkatės patys.

Vaiko kaupiamasis indėlis – tai vaiko vardu padėtas indėlis iki vaikui sukaks 18 metų, kurį be apribojimų galite papildyti. Trumpiausias terminas- 1 metai (t.y. indėlis negali būti padėtas, vyresniam nei 17 metų).
Šis indėlis – tai galimybė pasirūpinti savo atžalomis, kad pilnametystės sulaukęs vaikas turėtų finansinį pagrindą tolimesniam gyvenimui, studijoms ar kt.
Indėliai priimami litais arba eurais. Minimalios ir maksimalios Vaiko ir senatvės indėlio sumos nėra.

 Senatvės kaupiamasis indėlis – iki senatvės pensijos amžiaus.

 METINĖ PALŪKANŲ NORMA UŽ VAIKO IR SENATVĖS KAUPIAMUOSIUS INDĖLIUS

Terminas Indėlio valiuta
                EUR
 1 metai
              1,30 %

Ankščiau termino nutraukus indėlio sutartį, mokama indėlio nutraukimo dieną kredito unijoje galiojanti palūkanų norma, kuri taikoma Vaiko ir senatvėms indėliams.

  Metinės palūkanos, %
 
Palūkanų norma už nutrauktą Vaiko ar senatvės kaupimo indėlį      1,3 % 0,50 EUR

 

 

Informacija kredito unijų indėlininkams

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.