Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Kaupiamasis gyvybės draudimas


Kaupiamasis gyvybės draudimas

Ignalinos kredito unijoje klientai gali įsigyti vienos iš didžiausių Austrijos gyvybės draudimo bendrovės „Grawe“ kaupiamuosius gyvybės draudimus.

Gyvybės kaupiamieji draudimai yra skirti apdraustojo bei jo šeimos narių finansinio saugumo užtikrinimui ateityje.

Bendrovės „Grawe“ kaip partnerio pasirinkimą įtakojo kompanijos ilgametė patirtis, patikimumas, austriškos garantijos, individualus požiūris į kiekvieną klientą ir nuolat augantys kompanijos veiklos rezultatai.

Šiuo metu savo klientams mes siūlome dviejų tipų „Grawe” draudimo produktus:

  1. Klasikinį kaupiamąjį gyvybės draudimą.
  2. Investicinį gyvybės draudimą.

Kad garantuotų Jūsų finansinę apsaugą ateityje, Unija siūlo didelę įvairovę produktų ir planų, nukreiptų į kaupiamąjį gyvybės draudimą ir draudimą nuo  nelaimingų atsitikimų. Šie tarptautiniu mastu išbandyti ir pasitvirtinę produktai atitinka aukštus klientų keliamus reikalavimus ir yra pritaikomi specifiniams kliento poreikiams bei reikalavimams.

Kiekvienas gyvybės draudimo produktas turi savo unikalias savybes (apie tai plačiau galite pasiskaityti paspaudę ant kiekvieno produkto esančio žemiau):

  • GRAWE Excellent basic – Klasikinis gyvybės draudimas, su garantuota draudimo suma.
  • GRAWE Excellent unique – Vienkartinė įmoka, garantuojanti išmoką su pelnu.
  • GRAWE Excellent pension – Pensinės išmokos, pagal Jūsų pasirinktą laikotarpį.
  • GRAWE Excellent flex – Klasikinis gyvybės draudimas, su garantuota draudimo suma ir galimybe išsiimti po 2 įmokas, esant poreikiui.
  • GRAWE Excellent elite – Klasikinis gyvybės draudimas su išmokomis susirgus viena iš kritinių ligų. Nemokamai įtraukiami ir visi šeimoje esantys vaikai bei įvaikiai.
  • GRAWE Excellent profit – Kaupiamasis draudimas su garantuotomis išmokomis.
  • GRAWE Excellent group – Darbuotojų kaupiamasis draudimas su garantuotomis išmokomis, tai papildomas būdas motyvuoti savo darbuotoją ir sukaupti jam kapitalą ateičiai.
  • GRAWE Excellent secure – Investicinis draudimas, turintis ilgalaikę patirtį ir užtikrinantis kapitalo augimą fonduose.

Visus svarbiausius draudimo dokumentus ir draudimo sąlygas Jūs galite rasti čia. 

Kodėl verta turėti gyvybės kaupiamąjį draudimą ?

Jūs esate šeimos maitintojas, kuriantis didžiają dalį šeimos gerbūvio? Jūsų kaip didžiausio šeimos ramsčio liga, sunki trauma ar Jūsų netektis, šeimai bus sunki našta?

Jūsų sprendimas apsidrausti ir taip sukurti sau ir savo šeimai finansinę apsaugą ne tik nelaimės atveju, bet ir pasibaigus gyvybės kaupiamajai sutarčiai - suteiks Jums papildomas galimybes jaustis finansiškai saugiau, net ir išėjus į pensiją.

Pasirinkti konkretų ir klientų poreikius labiausiai atitinkantį draudimą klientams padės mūsų unijos darbuotojai. Susisiekite su mumis telefonu +370 386 52561 arba užsukite į bet kurį unijos skyrių.

Kodėl verta rinktis „Grawe” gyvybės draudimą?

• Patikimas investavimas, reglamentuotas Austrijos teisės aktų.

• Apsauga nuo infliacijos: įmokų indeksacija, susieta su euro infliacija.

• Lanksti sutarties trukmė ir kaupiamos sumos pasirinkimas.

• Garantuota draudimo suma.

• Finansinė apsauga šeimai.

• Finansinė parama sunkios ligos atveju.

• Dalyvavimas bendrovės GRAWE pelne.

• Paskolos galimybė, iš gyvybės kaupiamji draudimo poliso.

• Galimybė atlikti keitimus polise: keisti draudėją bei naudos gavėjus.

• Galimybė pasinaudoti mokestinėmis lengvatomis Lietuvoje.

Kuo naudingas gyvybės kaupiamasis draudimas Jums ir Jūsų šeimai?

• Sunkiai susižalojus nelaimingo įvykio metu - Jūs gautumėte draudimo išmoką, gydymui ir pragyvenimui, kol būtumėte nedarbingas (taip pat įtraukiami ir erkinio encefalito atvejai).

• Sunkiai susirgus – Jūs gautumėte gyvybės draudimo dydžio išmoką, kartu su papildomu pelnu, arba pasiriktą išmoką papildomo draudimo atveju, kuri padėtų padengti gydymosi išlaidas ir neapribotų Jūsų ir Jūsų šeimos pagrindinių poreikių.

• Gyvybės draudimo išmoka – Jums išėjus iš gyvenimo, Jūsų artimieji (paveldėtojai) gautų išmoką padėsiančią padengti finansinius įsiskolinimus.

• Jūsų išgyvenimo atveju, pasibaigus polisui – Jūs turėtumėte sukauptą finansinį kapitalą, užtikrinantį didesnę laisvę, net ir sumažėjus Jūsų pajamoms, pvz. : išėjus į pensiją.

Draudėjas (Poliso savininkas) turi kelis polisus, kurie baigiasi visi tais pačiais metais: Ar klientas visas šias sumas gali pervesti iki 1 pensinį polisą arba turi pasirašyti prašymus dėl pensijos kiekvienam polisui atskirai?

Ne, tai techniškai neįmanoma. Kiekviena pensijų sutartis turi būti „prijungta“
prie pasibaigusios sutarties (poliso numeris, pabaigos data turi būti pensijos pradžios data, poliso savininkas turi būti toks pat). Taigi, jei mūsų klientas norės gauti poliso  sutarties išmoką pensijos pavidalu, jis turės pasirašyti po vieną prašymą dėl pensijos už kiekvieną pasibaigiančią sutartį ir išsiųsti GRAWE likus bent 1 mėnesiui (iki senos sutarties termino pabaigos).

Jei poliso savininkasturi kelis polisus, kurie baigiasi skirtingais metais, ir jis nori jas sujungti į 1 PSL polisą?

Atsakymas toks pat kaip ir į 1 klausimą. Be to, suma negali būti „pridėta“ prie
jau esamo pensinio poliso.

Jei poliso savininkas jau turi PSL polisus ir nori įsigyti kitą pensinę sutartį, remdamasis besibaigiančiu poliso įnašu: ar šio pasibaigusio poliso suma bus pridėta prie esamos pensijų programos? Ar bus taikoma 100 000 € riba?

Sumos negalima „pridėti“ prie esamo pensinio poliso – galima sudaryti atskirą pensinį polisą. Šiuo metu mes neribojame pensinių sutarčių sumų iš pasibaigusių sutarčių.

Jei poliso savininkas nutraukia vieną ar daugiau sutarčių, ar gali sudaryti naują pensijų sutartį su išperkamąja verte?

Ne. Klientai negauna visos sumos (draudimo sumos) ir viso pelno, kai nutraukia savo polisą nepasibaigus sutarties laikotarpiui. Jie taip pat turėtų „vėl“ sumokėti pensinės sutarties sudarymo/įsigijimo išlaidas. Dėl strateginių priežasčių GRAWE neleidžia nutraukti vertingų esamų sutarčių naujų sutarčių naudai.

Jei klientas gauna išperkamosios vertės sumą į savo sąskaitą, ar jis gali kreiptis dėl naujos pensijos sutarties neviršydamas standartinių limitų?

Ne.

Jei klientas nutraukia be įmokų sudarytą sutartį, kurios negalima atkurti, ar jis gali kreiptis dėl pensinės sutarties pagal grąžinamą sumą?

Taip, bet tik šiuo ypatingu atveju. Pastaba: pensinės išmokos dydis turi būti ne
mažesnis kaip 100 €.

 

Ką daryti įvykus nelaimingam atsitikimui ar netekus artimojo?

Susisiekite Ignalinos kredito unija telefonu +370 386 52561 arba užsukite į bet kurį unijos skyrių.

Norite sužinoti daugiau informacijos? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą