Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Akcija visoms vartojimo paskoloms!


Akcija visoms vartojimo paskoloms!

Televizorius, skalbyklė, automobilis, laikrodis, nauji baldai ar atnaujinti namai? O gal mobilusis telefonas, žūklės reikmenys ar žieminiai batai? Buvote geras (-a) ištisus metus? Nusipelnėte dovanos! Bendruomeninis bankas Ignalinos kredito unija skelbia akciją visoms vartojimo paskoloms iki pat Naujųjų metų!

Metų pabaiga - puikus metas atsikvėpti, peržvelgti įvykdytus dvylikos mėnesių darbus. Jeigu liko kažkas nepadaryta - dar tam turite laiko! Taip pat galbūt norite nustebinti namiškius arba palepinti save? Vėlgi, tam tikrai turite teisę!

AKCIJA! Vartojimo paskolos suma - iki 14 500 EUR, terminas - iki 5 metų, metinės palūkanos - tik 6,5 procento!

Kaip pavyzdys, jeigu nuspręstumėte iš gautos paskolos pirkti automobilį, jam nereikėtų PRADINIO ĮNAŠO ar KASKO draudimo, nebūtų ribojamas perkamos transporto priemonės amžius, būklė. Automobilio taip pat nereikėtų įkeisti, iškart galite registruoti savo vardu, o pasiskolintą sumą ar jos dalį galėsite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Automobilio paskolos atveju, gavę paskolą jį išsirinkti galėsite per 30 dienų.

Ir taip su bet kokiu pirkiniu. Paprasčiau nei lizingas!

Sudomino pasiūlymas?

Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais!

AKCIJA TĘSIASI IKI 2020 M. GRUODŽIO 31 DIENOS.

Bendros vartojimo kainos metinės normos (BVKMN) apskaičiavimo pavyzdys:
Jeigu klientas skolinasi iki 5000 Eur, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 6,5% metine palūkanų norma ir 200 Eur sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 5870,05 Eur, o vieno mėnesio įmoka siektų 97,84 Eur. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 8,535%. Finansavimo sąlygas veikia jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.