Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Atnaujintas atsiskaitymas KREDA Mastercard kortelėmis


 Atnaujintas atsiskaitymas KREDA Mastercard kortelėmis

Informuojame, kad Ignalinos kredito unijos (IKU) klientai jau gali atsiskaityti ir bankomatuose lėšų išgryninimui naudoti KREDA Mastercard korteles. Kortelių aptarnavimas buvo sutrikęs nuo penktadienio, kuomet su techniniais nesklandumais susidūrė Mastercard kortelių priežiūrą visame pasaulyje vykdanti įmonė.

Birželio 30 dieną atnaujinus Mastercard kortelių funkcionalumą, jomis galima atsiskaityti internetu, fizinėse parduotuvėse, išgryninti lėšas bankomatų tinkle – visos operacijos vykdomos, kaip ir buvo anksčiau, jokių papildomų veiksmų kortelės turėtojui imtis nereikia.

“Džiaugiamės, kad mūsų partneriams taip greitai pavyko išspręsti technines problemas. Nuo penktadienio Ignalinos kredito unijos nariai kortelės lėšas galėjo išsiimti atvykę į klientų aptarnavimo padalinį arba kasą, o taip pat pilnu tempu buvo vykdomi atsiskaitymai per elektroninę bankininkystę. Atsiprašome už laikinus nesklandumus, kurie jau yra eliminuoti. Ateityje dėsime visas pastangas, kad išvengtume tokių situacijų”, – sakė Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė Violeta Čeponienė.