Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Budapešte – ypatingas Ignalinos kredito unijos pastangų įvertinimas


Budapešte – ypatingas Ignalinos kredito unijos pastangų įvertinimas

Ignalinos kredito unijos atstovai šių metų pabaigoje vyko į Budapeštą (Vengrija), kuriame dalyvavo kasmetiniame šventinime savo gyvybės draudimo partnerių, bendrovės „Eurolife Group“, kongrese. Į renginį buvo pakviesti „Eurolife Group“ partneriai iš Lietuvos, Latvijos, Bulgarijos, Ukrainos, Moldovos bei kitų valstybių, o geriausiems iš jų atiteko ir specialūs apdovanojimai.

Be jų neliko ir Ignalinos kredito unija. Liudvikai Ivanauskienei atiteko geriausios darbuotojos Lietuvoje prizas, o taip pat toks įvertinimas ir viso regiono – Lietuvos, Latvijos, Bulgarijos, Ukrainos, Moldovos – mastu.

„Galiu pasakyti, kad tai yra bendras visų mūsų unijos darbuotojų pastangų įvertinimas. Man gi tik teko garbė atsiimti šį apdovanojimą. Už jį taip pat reikėtų padėkoti ir mūsų klientams, galvojantiems apie ateitį ir noriai besirenkantiems gyvybės draudimo produktus“, – kalbėjo L. Ivanauskienė.

Paprašyta pasidalinti įspūdžiais apie kongresą, ji pabrėžė, kad baigiamasis renginys buvo tik vienas iš jo akcentų. „Suprantama, kad metų pabaiga yra puikus laikas apžvelgti tai, kad nuveikta ir apdovanoti pačius geriausius. Kita vertus, Budapešte dalyvavome ir eilėje susitikimų, kuriuose diskutavome apie ateitį, siūlomus produktus, žmonių įpročius ir poreikius. Šios diskusijos leis mums rinkai pasiūlyti dar patrauklesnius gyvybės draudimo produktus“.

Kongrese gauti apdovanojimai yra ne pirmieji tokie pobūdžio įvertinimai, kurių susilaukia unija. Bendrovė „Eurolife“ Ignalinos kredito uniją buvo paskelbusi ir geriausiu 2020 metų naujuoju konsultantu.

Ignalinos kredito unija parengė ir siūlo kartu su savo partneriu, bendrove „Eurolife Baltic“, klientams siūlo vienos iš seniausių ir labiausiai patyrusių Austrijos gyvybės draudimo bendrovių GRAWE gyvybės draudimą su dalinėmis išmokomis „GRAWE Excellent flex“.