Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Būsto remonto paskola - nuo šiol savo svajonių būstą įrengsite greičiau ir pigiau


Būsto remonto paskola - nuo šiol savo svajonių būstą įrengsite greičiau ir pigiau

KREDA unijų grupės ir UAB „Kesko Senukai Lithuania“ partnerystė atveria galimybes visiems būsto remonto paskolos gavėjams savo namus įrengti taupiau, profesionaliau ir greičiau. Ignalinos kredito unija, būdama KREDA grupės nare, kiekvienam gaunančiam paskolą būsto įrengimui arba renovacijai, dovanoja prekybos tinklo SENUKAI sukurtos programos „Naujakurys“ nuolaidų kortelę. 

„Naujakurio“ kortelė suteikia -30 procentų nuolaidą daugeliui prekių (namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.), paslaugoms, įrankių nuomai.

„Ši partnerystė būsto remonto paskolos klientams atriša rankas greičiau įsikurti savo svajonių namuose. Juk kiekvienas, pirkdamas naują būstą ar nusprendęs atsinaujinti, nori darbus atlikti greičiau, sulaukti profesionalų patarimų. Džiaugiuosi, kad toks bendradarbiavimas Ignalinos kredito unijos klientui pasiūlo pilną užduočių sprendimą - nuo finansavimo iki įrengimo, nes „Naujakurio“ kortelė be nuolaidų suteikia galimybę gauti nemokamas dizaino kūrėjų paslaugas - profesionalus dizaineris padės suprojektuoti namų interjerą, inžinerinius sprendimus, išsirinkti apdailos medžiagas bei namų dekoro elementus. Tad tokia partnerystė, tikiu, sumažins galvos skausmą, kai jau įsigijus pirkinį, reikės nuspręsti, ką ir kaip įrengti, kad pilnai įsikurtum. Puikus variantas taupant tiek laiką, tiek pinigus", - sakė Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė Violeta Čeponienė. 

SENUKAI programos „Naujakurys“ dalyvius nudžiugins ne tik nuolaidomis, bet ir nemokamo prekių pristatymo į nurodytą vietą paslauga, jei pirkinio suma sieks 300 ir daugiau eurų.

„Naujakurio“ nuolaidų kortelės Ignalinos kredito unijoje išduodamos vieneriems metams su galimybe pratęsti. Pasinaudoti kortele galima daugiau nei dvidešimtyje prekybos tinklo SENUKAI parduotuvių visoje Lietuvoje.

Ignalinos kredito unijoje būsto remonto paskolos išduodamos su fiksuotomis 5,5 procentų metinėmis palūkanomis, paskolos grąžinimą užtikrinant turto įkeitimu. Toks paskolos modelis potencialiam klientui leidžia pasiskolinti dvigubai pigiau nei tiesiog imant vartojimo kreditą.

„Būsto remonto paskola arba paskola renovacijai, naujo būsto įrengimo kreditas - tai viena populiariausių paslaugų Ignalinos kredito unijoje. Ir puikiai suprantame kodėl - žmonės iš savo lėšų perka butą ar namą, bet įrengimui skolinasi papildomai. Dabartinis KREDA ir SENUKAI bendradarbiavimas mūsų klientams leis ženkliai sutaupyti", - kalbėjo V.Čeponienė.

Visą informaciją apie programos nuolaidas ir galiojimo sąlygas galima rasti specialioje SENUKAI prekybos tinklo interneto svetainėje naujakurys.lt.


Norite atnaujinti būstą, įrengti naują ar domina renovacijos paskola? Spauskite čia ir užpildykite užklausą savo kontaktais!