Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija dega žalią šviesą loterijai „Palydėk vasarą su KREDA“


Ignalinos kredito unija dega žalią šviesą loterijai „Palydėk vasarą su KREDA“

Visą rugsėjo mėnesį - daugiau nei du šimtai įvairiausių prizų ir jokių paslėptų sąlygų - tokią šventę savo bendruomenės nariams dovanoja Ignalinos kredito unija (IKU), skelbianti akciją „Palydėk vasarą su KREDA“. Pasak IKU Administracijos vadovės Violetos Čeponienės, Ignalinos, Švenčionių, Visagino, Zarasų ir Utenos rajono savivaldybėse veikianti Ignalinos kredito unija tapo reikšminga finansine partnere ir patarėja regiono žmonėms ir verslo įmonėms, tad mintis surengti tokią šventę neatėjo atsitiktinai.

„Visi Lietuvos žmonės karantino metu išgyveno sudėtingą laikotarpį. Turėjome gal kiek laisvesnę vasarą, bet vėl su nerimu žvelgiame į ateitį. Vasaros pabaigoje buvo ir atšauktų renginių, galbūt žmonėms net trūko pramogų, tad mes nusprendėme pasiūlyti pramogą be sąlygų - tiesiog loteriją, kuri tęsis visą mėnesį“, - kalbėjo V.Čeponienė.

rsz_violeta_ceponiene
IKU Administracijos vadovė V.Čeponienė teigia, jog kuria šventę visiems regiono žmonėms.

Norint užsiregistruoti ir išmėginti savo laimę loterijoje, reikia visai ne daug - pagrindinis tikslas - apsilankius Ignalinos kredito unijos interneto svetainėje www.ignalinoskreditounija.lt, ieškoti margaspalvių balionų, simbolizuojančių šventę. Paspaudus ant jų, būtina suvesti savo vardą ir kontaktinius duomenis - elektroninį paštą arba telefono numerį. Būtent šie duomenys ir dalyvauja loterijoje ir bus naudojami susisiekti, jeigu loterijos dalyviui nusišypsos sėkmė. 

Kokių prizų gali tikėtis dalyviai? „Prizų daug ir įvairių. Pagrindiniai prizai - televizorius, išmanusis laikrodis, planšetė. O taip pat nuolaidos unijos paskoloms ir priedai prie indėlių. Dalis šių nuolaidų galbūt net taps vertingesnėmis nei daiktiniai prizai - juk žmogus gali reikšmingai sutaupyti arba uždirbti daugiau“, - svarstė Ignalinos kredito unijos vadovė V.Čeponienė.

Net jeigu ir nepavyks laimėti pačių vertingiausių dovanų, pasak V.Čeponienės, yra numatyti ir paguodos prizai.

 „Tikiu, kad niekas neliks nusivylęs „Palydėk vasarą su KREDA“ loterijoje. Mums patinka stebinti mūsų bendruomenės narius, tad žinau, kad ir ateityje bus malonių staigmenų. Tiesiog sekite vietinę spaudą, lankykitės mūsų interneto svetainėje ar Facebook paskyroje ir apie visas akcijas visada sužinosite pirmieji“, - sakė V.Čeponienė.

2020 metų rugsėjo mėnesio duomenimis, Ignalinos kredito unija vienija 5669 narius, o jos paskolų portfelis sudaro daugiau nei 26 milijonus eurų paskolų.

Unija teikia finansavimo paslaugas regiono gyventojams, verslui ir ūkininkams, išduoda valstybės subsidijuojamas būsto paskolas jaunoms šeimoms, yra ilgametis Žemės ūkio paskolų garantijų fondo partneris kredituojant šalies žemdirbius.