Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija – „EKKO LT“ finansinis partneris


Ignalinos kredito unija – „EKKO LT“ finansinis partneris

Ignalinos kredito unija šiais metais pradėjo bendradarbiavimą su įmone „EKKO LT“. Zarasų rajone įsikūrusi įmonė pasirašė sutartį didelės apimties ekologiško rapsų aliejaus pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikėjo apyvartinių lėšų. Unija tapo finansiniu šio projekto partneriu.

„Tai viena iš moderniausių mūsų krašto įmonių, todėl mums – Ignalinos kredito unijai – sprendimas prisidėti prie tolimesnės jos plėtros tikrai nebuvo sunkus. Esame bendruomenės bankas, todėl visų mūsų kraštiečių – žmonių, ūkių ar, kaip šiuo atveju, verslų – sėkmė yra ir didelis mūsų džiaugsmas. Tikiuosi, kad tai tik pati mūsų ilgo ir gražaus bendradarbiavimo su šia įmone pradžia“, – sako unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Greta Zarasų esančiame Raudondvario kaime įsikūrusi įmonė veiklą – aukščiausios kokybės šalto spaudimo rapsų aliejaus ir išspaudų gamybą – vykdyti pradėjo 2021 metais. Ypač moderni įranga ir suburta profesionalų komanda leidžia įmonei gaminti oficialiai sertifikuotus, ekologiškus ir itin švarios sudėties (be GMO, glitimo ar kitų papildomų priedų) produktus.

„Dėl pažangios gamybos technologijos mūsų produktas išlaiko natūralų, būtent tik natūraliam rapsų aliejui būdingą kvapą ir skonį. Jis yra ypač naudingas žmogaus sveikatai, mat jame išlieka visos biologiškai aktyvios maisto medžiagos. Visi mūsų produktai gaminami Lietuvoje, ir tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotuose ekologiniuose žemės ūkiuose užaugintų rapsų sėklų“, – sako „EKKO LT“ direktorius Aurimas Bagdanavičius.

Aliejaus gamybos procese bendrovė naudoja keturis modernius FL 200 presus.

„Mūsų presai yra pagaminti iš itin patvarių metalų, kurių dėka gamybos procesas be pertraukų gali vykti visus metus. Tai užtikrina sklandų darbo procesą bei didelį gamybos našumą. Per metus galime išspausti daugiau nei 5 tūkst. tonų sėklų bei pagaminti beveik 2 mln. litrų ekologiško aliejaus. Pagrindinis mūsų gamybos tikslas – tvarus ir kokybiškas produktas, todėl gamybą vykdome moderniose bei oficialiai sertifikuotose patalpose, veikdami be jokios žalos gamtai“, – apie įmonę pasakoja A. Bagdanavičius.

Anot jo, gamykloje yra laikomasi vadinamosios nulinių atliekų (angl. Zero Waste) politikos. „Tai reiškia, kad visa mūsų gamyboje naudojama žaliava nėra niekaip švaistoma ar išmetama. Moderni gamybos įranga leidžia mums apdirbti ir supakuoti ekologiškai užaugintas bei šaltai spaustas rapsų sėklas net į 4 vartojimui paruoštus produktus – ekologišką nerafinuotą ir rafinuotą šalto spaudimo rapsų aliejų bei jų išspaudas“.