Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija ir lenktynininkas A. Juknevičius visus kviečia atsinaujinti automobilius


Ignalinos kredito unija ir lenktynininkas A. Juknevičius visus kviečia atsinaujinti automobilius

Ignalinos kredito unija, Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė, skelbia pavasarinę vartojimo paskolų akciją automobiliui įsigyti. Visiems, kurie artėjant šiltajam metų laikui nutarė ar nutars atsinaujinti savo transporto priemonę, unija siūlys pasinaudoti paskola su 7 proc. metinėmis palūkanomis.

„Visi esame girdėję, kad roges reikia ruošti žiemą. Perfrazuojant tai galima pasakyti, jog dabar yra pats tinkamiausias metas atsinaujinti savo automobilius. Kol kas mūsų mobilumą riboja karantino reikalavimai, tačiau, tikiu, greitu laiku ir bendromis pastangomis įveiksime pandemiją, o tada visiems tikrai labai norėsis aplankyti seniai nematytus giminaičius, bičiulius ar nukeliauti prie jūros. O padaryti tai su nauju automobiliu bus ir greičiau, ir smagiau, ir saugiau“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Paėmę šią paskolą, kurios maksimali suma yra 14,5 tūkst. eurų, unijos klientai gali įsigyti naują ar jau naudotą automobilį. Akcija tęsis iki šių metų liepos 1 d.

Domina paskola automobiliui? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais

„Norime padaryti visas su šia paskola susijusias procedūras kaip galima paprastesnėmis. Todėl žmonių neprašysime jokio įkeitimo, pradinio įnašo, nereikalausime Kasko draudimo“, – sako V. Čeponienė.

Beje, nuotaikingame akcijos video klipe nusifilmavo ir vienas garsiausių Lietuvos lenktynininkų, Dakaro ralio legenda Antanas Juknevičius.

„Antanas yra senas mūsų bičiulis, KREDA komandos, dalyvaujančios Dakaro ralyje – turbūt garsiausiose lenktynėse pasaulyje – pilotas. Vargu ar Lietuvoje yra viską apie automobilius geriau išmanančių žmonių. Todėl ir pasirinkome jį šios akcijos veidu“, – šypsosi Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

 

 

Paskolos automobiliui sąlygos ir galimybės

Trukmė

Iki 5 metų

Palūkanų norma

Nuo 7 proc.1

Maksimali suma

14 500 eurų

Papildomos sąlygos

Jokio įkeitimo, pradinio įnašo ar Kasko draudimo

Sutarties mokestis

1 proc. kredito sumos, bet ne mažiau kaip 100 eurų

Įmokų atidėjimas

Galimybė atidėti įmokų mokėjimus 3 mėn.

 

Pavyzdžiui, skolinantis 10000 Eur, kai sudaroma 60 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 7 proc., sutarties sudarymo mokestis – 1 proc., mėnesio įmoka – 198,03 Eur, bendra sumokama suma – 11977,55 Eur, bendra vartojimo kredito kaina – 1977,55 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 7,681 proc.