Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija kraštiečiams dovanoja geriausių Lietuvos spaudos fotografų darbų parodą


Ignalinos kredito unija kraštiečiams dovanoja geriausių Lietuvos spaudos fotografų darbų parodą

Ignalinos kredito unija savo klientus ir visus krašto žmones kviečia pasigrožėti įspūdingiausiais Lietuvos spaudos fotografų darbais, darytais 2019 metais. Dalis iš daugiau nei 100 parodos nuotraukų jau puošia Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus sienas, o likusiomis iki šių metų pabaigos galima pasigrožėti Ignalinos kultūros centre.

„Turime gražią tradiciją mūsų unijos Utenos skyriuje rengti fotografijų, kitų meno darbų parodas. Iki šiol dažniausiai eksponuodavome savo krašto menininkų, mokinių darbus. Labai džiaugiuosi, kad šį kartą mums pas save pasikviesti pavyko Lietuvos spaudos fotografus. Būtent todėl nutarėme neapsiriboti tik unijos erdvėmis. Labai kviečiu visus į puikių Spaudos fotografų klubo darbų parodą Ignalinos kultūros centre ir unijos skyriuje Utenoje“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Ignalinoje įvykusiame parodos atidaryme apsilankė ir ilgametis Spaudos fotografų klubo vadovas Jonas Staselis. „Ši paroda jau aplankė daugelį Lietuvos miestų. Džiaugiuosi, kad pasigrožėti geriausių Lietuvos spaudos fotografų darbais dabar galės ir Ignalinos bei Utenos gyventojai. Noriu padėkoti Ignalinos kredito unijai už šią iniciatyvą“.

Parodoje galima pamatyti „Lietuvos spaudos fotografų klubo“ rengto 18-ojo nacionalinio fotografijų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ nugalėtojų darbus. Ši paroda, jau aplankiusi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio galerijas, yra išskirtinis Lietuvos fotožurnalistų sukurtas metraštis, užfiksuotais kadrais atskleidžiantis įvairias Lietuvos gyvenimo aktualijas.

Fotografijų konkursui, kurio geriausius darbus galima pamatyti Ignalinoje ir Utenoje, nuotraukas pateikė 111 autorių. Parodoje fotografijos pateiktos pagal temas: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Europos metai“, „Kultūra“, „Kariuomenė”, „Sportas“, „Pramogos“, „Gamta ir jos apsauga“, „Reportažas“ ir „Fotopasakojimas“. Tarptautinė komisija vertino beveik keturis tūkstančius darbų ir atrinko pačius geriausius, kuriuos ir galima išvysti šioje parodoje.

Konkursą ir parodą „Lietuvos spaudos fotografija“ rengia Lietuvos spaudos fotografų klubas, vienijantis daugiau kaip pusšimtį Lietuvos spaudos fotografų profesionalų.

Pamatyti parodą galima iki šių metų gruodžio 31 dienos.