Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija tęsia akciją visoms vartojimo paskoloms


Ignalinos kredito unija tęsia akciją visoms vartojimo paskoloms

Nauji metai, nauji norai ir naujos svajonės. Kurias mes padėsime Jums pasiekti. Mat Ignalinos kredito unija – Jūsų bendruomenės bankas – tęsia akciją visoms vartojimo paskoloms ir siūlo jas Jums ypatingomis sąlygomis!

Mūsų akcija, prasidėjusi gruodį, sulaukė didelio susidomėjimo. Galbūt kažko nespėjote padaryti iki Naujųjų ir planai persikėlė į sausį? Dabar tam turite laiko!

Paskolos suma – iki 14 500 eurų.

Terminas – iki 5 metų.

Metinės palūkanos – tik nuo 6,5 procento!

Naujas automobilis? Naujas išmanusis telefonas? Buities įranga ar bet kas, apie ką svajojate jau kurį laiką? O gal karantinas yra puikus metas atnaujinti savo namus ar butą?

Susiekite su mumis telefonu +370 386 52561 arba tiesiog užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

 

Spauskite čia ir įveskite savo kontaktus!

Akcija tęsiasi iki šių metų kovo 31 d.

 

Bendros vartojimo kainos metinės normos (BVKMN) apskaičiavimo pavyzdys:
Jeigu klientas skolinasi iki 5000 eurų, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 6,5 proc. metine palūkanų norma ir 200 eurų sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 5870,05 eurų, o vieno mėnesio įmoka siektų 97,84 eurus. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 8,535 proc. Finansavimo sąlygas veikia Jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.