Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Ignalinos kredito unija Utenoje persikėlė į naujas patalpas


Ignalinos kredito unija Utenoje persikėlė į naujas patalpas

Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus darbuotojos nuo Velykų savo klientus jau pasitinka naujose patalpose. Naujasis skyriaus adresas Utenoje – J. Basanavičiaus g. 49A.

„Sprendimas keltis į naujas patalpas visų pirma buvo priimtas atsižvelgiant į klientų poreikius ir patogumą. Geresnė vieta mieste, daugiau vietos ir erdvės, galiausiai atskiras įėjimas į skyrių. Šiais laikais tai taip pat yra didelis privalumas“, – sako Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Anot jos, Utena Ignalinos kredito unijai yra labai svarbus miestas. „Unijos skyrius Utenoje veikia nuo 2019 metų. Mieste ir rajone turime nemažą būrį ištikimų klientų – fizinių asmenų, įmonių, ūkių – besinaudojančių mūsų finansinėmis paslaugomis. Visgi čia matau dar ir galimybių plėtrai. Utena yra didelis miestas, turintis daug gyventojų. Jiems, jų verslams ir ūkiams reikia įvairiausių finansinių paslaugų, kurias unija yra pasirengusi suteikti pigiai, kokybiškai ir operatyviai“, – teigia V. Čeponienė.

Unijų vaidmuo regionuose stiprėja dar ir todėl, kad juos apleidžia didieji Lietuvos komerciniai bankai.

„Bankai palieka regionuose gyvenančius ir dirbančius žmones, uždaro savo fizinius skyrius, o paslaugas perkelia į el. erdvę. Todėl unijos lieka bene vienintelėmis finansines paslaugas teikiančiomis įstaigomis, į kurias gyventojai, prieš priimdami svarbius sprendimus, gali užsukti ir pasitarti. Taip, mes taip pat naudojame pačias šiuolaikiškiausias technologijas, nemaža dalimi mūsų paslaugų vartotojai gali pasinaudoti neišėję iš namų. Tačiau gyvo susitikimo, pokalbio akis į akį, nuoširdaus profesionalaus patarimo būtinybė, kalbant apie finansines paslaugas, išlieka“, – sako Laima Malinauskienė, Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus vadovė.

Beje, užsukus į Ignalinos kredito unijos patalpas Utenoje galima ne tik paimti paskolą, gauti mokėjimo kortelę, išgryninti pinigus ar padėti indėlį. Skyriuje bus nuolatos rengiamos ir įvairios regiono menininkų parodos. Atidarymo proga unijos klientai gali pasigrožėti šiemet dešimtmetį mininčios parodos „Margučiai Europos spalvomis“ darbais.

Ši paroda unijos patalpose bus eksponuojama iki balandžio pabaigos, o vėliau galimybė rodyti savo darbus turės ir kiti regiono menininkai.

„Mes esame vietos bendruomenės bankas. Tačiau neapsiribojame vien finansinėmis paslaugos. Norime tapti tikru bendruomenės centru“, – sako L. Malinauskienė.

Domina asmeniniai pasiūlymai Utenos klientų aptarnavimo skyriuje? Kreipkitės!