Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unija vasarą palydėjo loterijoje išdalindama daugiau nei tūkstantį prizų (FOTO)


Ignalinos kredito unija vasarą palydėjo loterijoje išdalindama daugiau nei tūkstantį prizų (FOTO)

Ignalinos kredito unija (IKU) visą rugsėjo mėnesį visus norinčius kvietė registruotis loterijoje „Palydėk vasarą su KREDA“. Loterija be paslėptų sąlygų - taip registraciją apibūdino unijos atstovai. Dalyvių, kurie turėjo tiesiog registruotis unijos interneto tinklalapyje, sulaukta išties daug - loterijoje dalyvavo 1217 žmonių, tad nors pradžioje nuspręsta įsteigti du šimtus prizų, tačiau sulaukus didelio aktyvumo prizų fondas išaugo - buvo sukurti papildomi paguodos apdovanojimai, kad nė vienas dalyvis neliktų nuskriaustas.

Ignalinos, Švenčionių, Visagino, Zarasų ir Utenos rajono savivaldybėse veikianti Ignalinos kredito unija tokio tipo loteriją nusprendė organizuoti vasaros palydėtuvių proga, o taip pat ir dėl to, kad nudžiugintų savo bendruomenės narius.

„Visi Lietuvos žmonės karantino metu išgyveno sudėtingą laikotarpį. Turėjome gal kiek laisvesnę vasarą, bet vėl su nerimu žvelgiame į ateitį. Vasaros pabaigoje buvo ir atšauktų renginių, galbūt žmonėms net trūko pramogų, tad mes nusprendėme pasiūlyti pramogą be sąlygų - tiesiog loteriją, kuri vyko visą rugsėjį“, - kalbėjo IKU Administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Spalio antrąją savaitę Ignalinos kredito unijos atstovai paskelbė loterijos rezultatus, laimėtojus bei su tuo susijusią statistiką. Kaip jau minėta, loterijoje be papildomų sąlygų „Palydėk vasarą su KREDA“, nurodydami savo telefono numerį arba elektroninio pašto adresą, registravosi 1217 žmonių. Dalyvauti skubėjo ir jauni, ir senjorai. Tiem, kam sekėsi sudėtingiau naudotis internetine registracija, pagalbos ranką ištiesė paslaugios Ignalinos kredito unijos klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkės.

„Loterija tikrai pasiteisino. Kaip matote, aktyvumas didelis. Rezultatą taip pat pavyko pasiekti - žmonės laimingi, kad nudžiuginome. Daugelis dalyvių stebėjosi - retai taip būna, kai nieko nereikia daryti, bet laimi“, - šypsojosi IKU vadovė V.Čeponienė.

Loterija buvo vykdoma burtų keliu. IKU darbuotojos vieną po kito traukė didžiųjų prizų laimėtojų numerius - registracijos numeriai jiems buvo priskirti automatiniu būdu, vos užpildžius dalyvio formą interneto tinklalapyje. 

Vertingiausias loterijos prizas televizorius atiteko ignalinietei, kompiuterio planšetė - visaginiečiui, išmanąsias apyrankes pasidalino Visagino, Švenčionių ir Ignalinos gyventojai. Su pagrindinių prizų laimėtojais unija susisiekė asmeniškai.

Kitų dalyvių aktyvumas registruojantis taip pat neliko nepastebėtas - jiems atiteko paguodos apdovanojimai - raktų pakabukai, arbata, saldumynai, o taip pat nuolaidos paskoloms ir priedai prie terminuoto indėlio sutarčių.

Jeigu nelaimėjote pagrindinių prizų, bet interneto tinklalapyje pildėte loterijos „Palydėk vasarą su KREDA“ registracijos formą, Ignalinos kredito unija kviečia susisiekti su unijų klientų aptarnavimo skyriais ir atvykti atsiimti laimėtų prizų. 

Klientų aptarnavimo skyriaus adresus, kontaktus ir darbo laikus rasite paspaudę čia.

2020 metų rugsėjo mėnesio duomenimis, Ignalinos kredito unija vienija 5669 narius, o jos paskolų portfelis sudaro daugiau nei 26 milijonus eurų paskolų.

Unija teikia finansavimo paslaugas regiono gyventojams, verslui ir ūkininkams, išduoda valstybės subsidijuojamas būsto paskolas jaunoms šeimoms, yra ilgametis Žemės ūkio paskolų garantijų fondo partneris kredituojant šalies žemdirbius.