Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Ignalinos kredito unija Zarasuose persikėlė į naujas patalpas


Ignalinos kredito unija Zarasuose persikėlė į naujas patalpas

Vasario 1 d. Ignalinos kredito unijos Zarasų skyriaus darbuotojos klientus pasitiko naujoje vietoje: unija persikėlė į buvusias „Swedbank“ Zarasų skyriaus patalpas, esančias adresu Sėlių aikštė 20/2.

Ignalinos kredito unijos Zarasų skyriaus vadovė Daiva Svidinskienė sako, kad sprendimą keltis į naują vietą lėmė keli motyvai. Visų pirma, geresnė, klientams patogesnė naujojo skyriaus vieta. O taip pat ir pačios patalpos, kurios yra geriau pritaikytos žmonių aptarnavimui.

„Kažkiek simboliška, kad perėmėme buvusias banko patalpas. Tai yra atspindys tendencijos, kurią matome jau kelis pastaruosius metus: bankai išeina iš mažesnių miestų ir miestelių. Tačiau tai nereiškia, kad čia gyvenantys žmonės lieka be finansinių paslaugų. Tiesiog jas žmonėms čia vis dažniau teikia kredito unijos – savotiški bendruomenės bankai“, – teigia Daiva Svidinskienė.

Anot jos, Ignalinos kredito unija, kaip ir bet kuri kita panaši institucija, žmonėms teikia visas pagrindines finansines paslaugas.

„Unija turi saugią ir patikimą elektroninės bankininkystės sistemą, kuri leidžia žmonėms valdyti savo finansus – matyti sąskaitų likučius, apmokėti sąskaitas ar paslaugas. Mūsų skyriuje žmonės gali išsigryninti pinigus (kaip, beje, ir bankomatuose) ar įnešti juos į sąskaitą. Mes teikiame įvairiausias paskolas – automobiliui, tolimai kelionei, būstui įsigyti, taip pat kitiems klientų poreikiams ar net svajonėms. Teikiame taupymo paslaugas – žmonės laiko pas mus įvairius indėlius, kurie yra valstybės apdrausti lygiai taip pat kaip ir bankuose laikomi pinigai“, – aiškina Daiva Svidinskienė.

Ignalinos kredito unija nepamiršta ir verslo klientų bei ūkininkų – jiems teikia paskolas apyvartiniam kapitalui, investicijoms, plėtrai.

Paklausta kaip karantinas paveikė skyriaus veiklą, Daiva Svidinskienė sako, jog tiesiog atsirado daugiau saugumo reikalavimų. „Dirbame kaip dirbę, tiesiog atsirado kaukės, saugaus atstumo reikalavimai. Tačiau išankstinės registracijos, bent jau kol kas, žmonėms nereikia”.

Unijos centrinė būstinė yra įsikūrusi Ignalinoje, o jos regioniniai skyriai veikia ne tik Zarasuose, tačiau ir Utenoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje bei Visagine.

„Zarasai mūsų unijai yra ypatinga vieta. Šiais metais minėsime savo veiklos Zarasuose penkiolikos metų sukaktį. Būtent čia 2006 m. mes atidarėme pirmą mūsų unijos regioninį skyrių“, – pasakoja Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Šiuo metu Ignalinos kredito unija Zarasuose turi beveik 1,7 tūkst. klientų ir per metus šį skaičių tikisi padidinti dar bent penktadaliu.

„Galiu pasakyti, kad zarasiškiai, palyginus su kitų miestų ir rajonų gyventojais, yra labai taupūs. Zarasuose surenkame tikrai nemažą dalį unijos indėlių. Be to, labai svarbūs mūsų klientai čia yra ir ūkininkai. Skoliname jiems pinigus apyvartiniam kapitalui didinti, investicijoms į ūkių modernizavimą, įvairių projektų įgyvendinimui“, – sako V. Čeponienė.

Ignalinos kredito unija buvo įkurta 2002 m. Ji yra jungtinės centrinės kredito unijos KREDA, vienijančios 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų visoje Lietuvoje, narė.