Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijoje – galimybė įsigyti draudimo paslaugas


Ignalinos kredito unijoje – galimybė įsigyti draudimo paslaugas

Ignalinos kredito unijos, kaip ir kitų „Kredagrupės unijų, paslaugų paketas prasiplėtė – pasirašius bendradarbiavimo sutartį su viena iš Lietuvos finansų sektoriaus lyderių „Compensa Vienna Insurance Group, Ignalinos kredito unijoje bus galima įsigyti ir draudimo paslaugas.

Savo nariams ir klientams siekiame suteikti patogias, greitas ir jiems naudingas finansines paslaugas. Tikiu, jog bendradarbiavimas su viena iš geriausių šalies draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Groupatitiks mūsų narių poreikius ir lūkesčius. Beje, draudimo paslaugas pas mus galės įsigyti ne tik unijos nariai, bet ir visi žmonės,“ – sako Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Vienna Insurance Groupvienija maždaug 50 kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vysto atsižvelgiant tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką,  ir tai padeda išlikti vieniems iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

Ignalinos kredito unija savo nariams ir klientams teikia finansines paslaugas: paskolas, kasdienės bankininkystės, taupymo sprendimus, finansuoja verslus ir ūkius. Draudimo paslaugos labai tiesiogiai siejasi su kai kuriomis mūsų paslaugomis. Kaip pavyzdį galiu paminėti paskolą būstui įsigyti. Imdami būsto paskolą unijos nariai galės negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu draudimu, - pasakoja V. Čeponienė.

Ignalinos kredito unija draudimo paslaugoms jokių papildomų mokesčių netaikys. Klientai gaus geriausius Compensadraudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis kliento poreikius.

Draudimo paslaugos, kurias galima įsigyti Ignalinos kredito unijoje:

Gyventojų turto (pastatai, patalpos, kitas nekilnojamasis turtas, kilnojamasis turtas, su turtu susijusi asmens civilinė atsakomybė ir t.t.) draudimas;
Turto (pastatai, patalpos, viduje esanti įranga, atsargos, mobili technika, žemės ūkio technika ir t.t.) juridiniams asmenims draudimas;
Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCA) ir pagalbos kelyje draudimas;
Transporto priemonių savanoriškas (Kasko) draudimas;
Bendrasis civilinės atsakomybės (veiklos, gamybos, prekių ar paslaugų teikimo) juridiniams asmenims draudimas;
Verslo nutrūkimo (ūkinės-komercinės veiklos sustabdymas dėl trečiųjų asmenų veiksmų) juridiniams asmenims draudimas;
Savaeigės technikos (buldozerių, ekskavatorių, kombainų, kelių tiesimo technikos ir t.t.) draudimas;
Kelionių draudimas ir nelaimingų atsitikimų draudimas;
Darbuotojų (nelaimingų atsitikimų, kelionių, komandiruočių ir t.t.) draudimas juridiniams asmenims.