Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijoje – ne tik ypatinga paskola automobiliui įsigyti, bet ir dovanos klientams


Ignalinos kredito unijoje – ne tik ypatinga paskola automobiliui įsigyti, bet ir dovanos klientams

Ignalinos kredito unija savo klientams ir vėl siūlo išskirtines vartojimo paskolų, skirtų automobiliui įsigyti, palūkanas. Nuo gegužės pradžios iki rugpjūčio pabaigos vyksiančios akcijos metu vartojimo paskolos automobiliams bus išduodamos su 7,5 proc. metinėmis palūkanomis. Be to, visi šiuo pasiūlymu pasinaudoję unijos klientai bus apipilti ir akcijos partnerių – regiono automobilių servisų bei plovyklų – dovanomis.

Maksimali galima šios paskolos suma yra 14,5 tūkst. eurų. Klientui pageidaujant, vartojimo paskolos grąžinimas gali būti atidedamas 3 mėnesių laikotarpiui. Šiai paskolai nereikia jokių papildomų užtikrinimo priemonių – užstato, laidavimo.

„Tokia vartojimo akcija jau tapo gražia vasaros tradicija mūsų unijoje. Kasmet ja pasinaudoja vis daugiau žmonių, o mes kiekvienais metais stengiamės klientams, greta paskolos, pasiūlyti ir papildomų su automobiliu susijusių naudų. Pavyzdžiui, pernai tai buvo vieno iš Lietuvos degalinių tinklo nuolaidų kortelės, o šiemet žengėme dar toliau ir subūrėme savotišką akcijos bičiulių – mūsų regione veikiančių servisų ir auto plovyklų – tinklą. Tada šią vasarą paskolą imantis žmogus galės išsirinkti sau labiausiai reikalingą dovaną – nuolaidą servise, nemokamą mašinos plovimą ar kitus panašius dalykus“,  – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

FB HOR CAR B

Akcijos partneriais šiemet yra:

– Ignalinoje veikiančios bendrovės „Autoros“ ir „Autoros prekyba“ (10 proc. nuolaida automobilių aptarnavimui, taip pat ir detalėms),

– Utenoje paslaugas teikiantis servisas „Suvo“ (40 proc. nuolaida automobilio antikorozijai, taip pat kuponai plovimo paslaugoms),

– Švenčionių bendrovė „Alexa LT“ (10 proc. nuolaida automobilių aptarnavimui, taip pat ir detalėms),

– Ignalinoje ir Visagine paslaugas teikiantis servisas „Tiko“ (10 proc. nuolaida automobilių aptarnavimui, taip pat ir detalėms, plovimui), taip pat

– Ignalinoje ir Švenčionėliuose esantis bendrovėsSunverteris“ savitarnos plovyklų tinklas.

Daugiau informacijos apie akciją galite teirautis tel. +370 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt arba užsukus į Ignalinos kredito unijos skyrius Ignalinoje, Zarasuose, Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje ir Visagine.

Turite klausimų? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą

Pavyzdžiui, skolinantis 10,000 EUR, kai sudaroma 60 mėn. sutartis, kintama metinė palūkanų norma – 7,5%, sutarties sudarymo mokestis – 200,00 EUR, mėnesio įmoka – 203,20 EUR, bendra sumokama suma – 12189,17 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2189,17 EUR, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 8,697 %.