Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijoje – ypatingas pasiūlymas taupyti pasirengusiems uteniškiams


Ignalinos kredito unijoje – ypatingas pasiūlymas taupyti pasirengusiems uteniškiams

Ignalinos kredito unija taupyti norintiems Utenos krašto gyventojams pateikė išskirtinį pasiūlymą. Unijai savo indėlius metų laikotarpiui patikėję uteniškiai galės džiaugtis 2 procentų metinėmis palūkanomis, o tai yra bent kelis kartus daugiau nei šiuo metu siūlo didieji šalies bankai. Dar didesnės palūkanos bus mokamos už ilgesnio termino indėlius.

Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus vadovė Laima Malinauskienė sako besitikinti, kad šiuo pasiūlymu pasinaudos daug taupių uteniškių.

„Tai tikrai išskirtinis pasiūlymas. Mūsų kredito unijoje terminuotą indėlį padėję žmonės, priklausomai nuo indėlio trukmės, gali uždirbti net iki 3 proc. metinių palūkanų. Kai bankuose jos siekia tik iki 0,3 proc. Terminuotą indėlį visų pirma renkasi tie, kurie taupo kokiam nors didesniam pirkiniui – būstui, vaikų mokslams, tolimai kelionei“, – sako L. Malinauskienė.

Anot jos, dažnai žmonės kaupia lėšas einamojoje unijos ar banko sąskaitoje. Tačiau tokiu atveju už sąskaitoje esančias lėšas jie negauna jokios grąžos. Todėl žmogui naudingiau kažkokią jau sukauptą pinigų sumą paversti terminuotu indėliu ir gauti palūkanas.

Galiausiai ne mažiau svarbu ir tai, kad visi fizinių asmenų Ignalinos kredito unijoje laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų dydžio yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Visiems, susidomėjusiems galimybe padėti terminuotą indėlį, reikia susisiekti su Ignalinos kredito unijos Utenos skyriumi tel. +370 607 91191, el. paštu ignalina@kreda.lt arba tiesiog užsukti į unijos skyrių, įsikūrusį J. Basanavičiaus g. 49A.

Susitvarkyti visus su šia taupymo paslauga susijusius formalumus galima ir neapsilankius unijos skyriuose. Tai gali būti padaryta nuotoliniu būdu, internetinėje bankininkystėje e.kreda.lt.

Norite gauti platesnę informaciją apie taupymo sprendimus? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą