Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos atstovai aplankė gyvybės draudimo partnerius Austrijoje


Ignalinos kredito unijos atstovai aplankė gyvybės draudimo partnerius Austrijoje

Ignalinos kredito unijos atstovai Austrijoje aplankė unijos partnerius, vieną iš seniausių šios šalies draudimo bendrovių „GRAWE – Grazer Wechselseitige Versicherung AG“.

„Ne taip seniai bendrovė „Eurolife Baltic“, platinanti GRAWE gyvybės draudimo produktus, mūsų uniją paskelbė geriausiu naujuoju konsultantu. Ši kelionė buvo mūsų pastangų ir darbo įvertinimas, o kartu galimybė ne tik tiesiogiai susipažinti su GRAWE žmonėmis ir paslaugomis, bet ir pristatyti jiems Ignalinos kredito uniją“, – pasakoja unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Vienoje unijos atstovai susitiko su GRAWE Prezidentu ir stebėtojų tarybos nariu Dr. Franzu Harnoncourt-Unverzagtu, bendrovei vadovaujančiu nuo 1982 m. Taip pat – su Wolfgangu Wieseru, GRAWE gyvybės draudimo skyriaus vadovu, Jetmiru Krasnici, GRAWE Ukraina valdybos nariu, Patricku Kolbu, „Eurolife Group“ generaliniu vadovu.

„Aišku, daugiausiai dėmesio susitikimuose skyrėme galimam mūsų bendradarbiavimo stiprinimui. Parsivežėme įdomių minčių, tikiuosi, kad jie virs bendrais darbais ir naudingais pasiūlymais mūsų klientams“, – pasakoja V. Čeponienė.

Anot jos, visiems didžiulį įspūdį paliko GRAWE būstinė, kurioje bendrovė įsikūrusi nuo pat 1895 metų. „Šis pastatas buvo baigtas statyti 1895 m. ir nuo tada yra GRAWE būstinė. Tai yra įspūdingas neorenesanso stiliaus statinys, kurio atidaryme dalyvavo ir Austrijos imperatorius Pranciškus Juozapas I. Pastato interjeras alsuoja prabangiu puošnumu, būdingu XIX amžiaus pabaigai“.

Visiems, norintiems apsidrausti gyvybę bendrovės GRAWE draudimu, belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.