Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos klientams – funkcionali ir patogi mobiliosios bankininkystės programė


Ignalinos kredito unijos klientams – funkcionali ir patogi mobiliosios bankininkystės programė

Ignalinos kredito unijos, kaip ir dar 10-ies Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA unijų, klientai jau gali naudotis modernia mobiliosios bankininkystės programėle KREDA. Funkcionali ir patogiai valdoma programėlė jos naudotojams leidžia turimu išmaniuoju įrenginiu – telefonu ar planšetiniu kompiuteriu – atlikti mokėjimus, matyti ir valdyti sąskaitų likučius, tvarkyti kitus būtiniausius kasdienius finansinius reikalus.

Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė, sako, jog sprendimą pasiūlyti klientams mobiliąją programėlę lėmė nuolat augantis technologijų naudojimas ir akivaizdus tokios paslaugos poreikis.

„Retas kuris iš mūsų jau įsivaizduoja savo gyvenimą be išmaniojo telefono ar kito panašaus įrenginio. Jie jau tapo ne tik bendravimo priemone. Mobiliaisiais telefonais iki mūsų atkeliauja naujienos, jais galime sumokėti, pavyzdžiui, už automobilių stovėjimą ar atsiskaityti parduotuvėje. Išimtimi nėra ir finansinės paslaugos. Nusprendėme pasiūlyti savo klientams mobiliąją programėlę, nes tai yra paprastas ir saugus būdas tvarkyti savo sąskaitas ir pinigus“, – sako V. Čeponienė.

Mobilioji programėlė KREDA buvo sukurta kartu su unikalius IT ir skaitmenizacijos sprendimus kuriančia bendrove „Baltic Amadeus“. Būtent ši didelę patirtį diegiant IT sprendimus finansų sektoriuje sukaupusi bendrovė sukūrė patogiai valdomą, funkcionalią bei lanksčią mobiliosios bankininkystės programėlę. Beje, ateityje, atsižvelgiant į klientų poreikius, programėlės funkcijas ketinama plėsti.

Ypač daug dėmesio kuriant programėlę buvo skirta saugumo ir atitikties reikalavimams. Jie programėlėje yra užtikrinti remiantis tarptautiniais ISO 27001 ir ISO 9001 standartais.

KREDA mobiliąją programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ bei „AppStore“ parduotuvių.