Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos klientams – galimybė nuomotis mokėjimo kortelių skaitytuvus


Ignalinos kredito unijos klientams – galimybė nuomotis mokėjimo kortelių skaitytuvus

Ignalinos kredito unija savo klientams siūlo nešiojamų ar stacionarių mokėjimo kortelių aptarnavimo ir kortelių skaitytuvų nuomos paslaugą. Šį sprendimą unija parengė kartu su Danijos bendrovės „Nets Denmark A/S“ Lietuvos filialu. Jis yra skirtas prekyba užsiimantiems unijos klientams.

„Šie skaitytuvai puikiausiai tinka kavinėms, barams, restoranams, taksi ir pavežėjimo paslaugas teikiančioms įmonėms ar asmenims, įvairių parduotuvių savininkams. Jie taip pat gali tapti nepakeičiamais pagalbininkais amatininkams ar žmonėms, savo gaminiais prekiaujantiems turguje ar mugėse. Matome, kad paskutiniu metu smarkiai mažėja atsiskaitymas grynaisiais pinigais, todėl, tikiu, nešiojamų ar stacionarių mokėjimo kortelių skaitytuvų nuomos paslauga bus vis populiaresnė tarp mūsų verslo klientų”, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Įdiegus šį sprendimą juo besinaudojančių įmonių klientai už prekes ir paslaugas galės atsiskaityti visų Lietuvos bankų išduotomis „Visa“, „Mastercard“ mokėjimo kortelėmis.

„Galima įžvelgti daug šio sprendimo privalumų. Visų pirma, greitis. Klientams atsiskaičius mokėjimo kortele, prekybininkai jau kitą darbo dieną gaus pinigus į savo sąskaitą, esančią kredito unijoje. Antra, mažės kaštai, nes prekybininkams nebereikės naudotis pinigų inkasavimo paslaugomis. Trečia, mažesnė klaidų tikimybė, mat tiesiog nebereikės skaičiuoti ir žmonėms atiduoti grąžos. Galiausiai, bus eliminuota sukčiavimo padirbtais pinigais tikimybė”, – pasakoja V. Čeponienė.

Nešiojamo kortelių skaitytuvo kaina – 14,90 eurų (be PVM) per mėnesį, o stacionaraus – 9,90 eurai (be PVM) per tą patį laikotarpį. Tiesa, kol kas klientams pirmuosius 3 mėnesius šis mokestis taikomas nebus. Papildomai bus taikomas 0,80 proc. ir 0,01 euro mokestis nuo apmokėjimo sumos už kiekvieną atsiskaitymą.

Galimybe naudotis nešiojamų ar stacionarių mokėjimo kortelių aptarnavimo ir kortelių skaitytuvų nuomos paslauga verslininkus kviečiame susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561 (arba el. paštu ignalina@kreda.lt) ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ir Visagine.