Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos šventinis žaidimas baigtas, laimingieji kviečiami atsiimti savo dovanas


Ignalinos kredito unijos šventinis žaidimas baigtas, laimingieji kviečiami atsiimti savo dovanas

Ignalinos kredito unijos šventinis žaidimas, visą gruodžio mėnesį vykęs unijos interneto svetainėje – baigtas. Antradienio vakarą ištraukti burtai išrinko laiminguosius, kuriems atiteko televizorius, planšetiniai kompiuteriai, išmaniosios apyrankės, o taip pat didesnės indėlių ar mažesnės paskolų palūkanos – iš viso daugiau nei 170 prizų.

Žaidimo metu jo dalyviai buvo prašomi atsakyti į 10 klausimų apie Ignalinos kredito uniją. Kiekvienas teisingas atsakymas virto vienu bilietu šventinėje loterijoje. Savo jėgas žaidime išbandė per 1300 žmonių, daugiausiai Ignalinos kredito unijos klientų.

„Noriu visus dar kartą pasveikinti su prabėgusiomis šventėmis ir palinkėti puikių, sveikų ir turtingų metų. O daliai mūsų kraštiečių šventės dar nesibaigė – visus mūsų žaidimo laimėtojus žinute ar el. laišku informavome apie jų laimėtus prizus, pakvietėme susisiekti su mumis ir atvykti atsiimti jiems priklausančių dovanų ir prizų“, – ištraukus burtus linksmai kalbėjo Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Žinutės ar el. laiško apie laimėtą prizą sulaukę žmonės kviečiami kuo skubiau susisiekti su unija telefonu +370 386 52561. Padarę tai, jie sužinos kokį konkretų prizą burtai lėmė jiems.