Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos Utenos skyriuje veikianti paroda sujaudino žirgų sporto legendą


Ignalinos kredito unijos Utenos skyriuje veikianti paroda sujaudino žirgų sporto legendą

Ignalinos kredito unijos Utenos skyrius tęsia gražią tradiciją – čia eksponuojami mūsų krašto menininkų darbai. Šiuo metu skyriuje galima pasigrožėti Samantos Zambžickaitės piešiniais, kurių pagrindiniai herojai – žirgai.

Parodą jau spėjo išvysti ir Utenos krašto žirgų sporto legenda, 22 savo gyvenimo metus šiam sportui atidavęs ilgametis Ignalinos kredito unijos narys Juozas Lamauskas.

„Mane nuoširdžiai sujaudino jaunosios menininkės darbai. Žiūrėjau į juos sulaikęs kvapą ir džiaugiausi, kad Lietuvoje vis dar yra tokių talentingų ir kūrybingų jaunų žmonių”, – pasakojo J. Lamauskas.

Jojimo treneriui gaila, kad pastaruoju metu žirgų sportas šiek tiek nublėsęs. „Štai ir savaitgalį Utenoje vyko rimtos tarptautinės varžybos, o pagrindinė taurė iškeliavo į Estiją. Vis tik aš tikiu, kad situacija pasikeis, o mūsų žirgai ir vadeliotojai mus džiugins pergalėmis”.

Vilniaus universitete anglų filologiją studijuojančios Samantos aistra – žirgai. Žavėjimasis jais neapsiriboja tik jodinėjimu. Merginos laisvalaikis skirtas savanorystei žirgyne, o be viso to žirgai yra tapę ir puikių bei išskirtinių Samantos piešinių, kuriuos ir galima išvysti Ignalinos kredito unijos Utenos skyriuje, herojais. Įdomu ir tai, jog S. Zambžickaitės piešinius galima laikyti dokumentika. Kiekviename iš jų pieštukais užfiksuotas žirgas, su kuriuo vienu ar kitu laiku susidūrė merginos keliai.