Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos kredito unijos Zarasų skyrius švenčia penkioliktąjį gimtadienį


Ignalinos kredito unijos Zarasų skyrius švenčia penkioliktąjį gimtadienį

Lygiai prieš 15 metų Zarasuose duris atvėrė Ignalinos kredito unijos skyrius. Per tą laiką nemažai Zarasų krašto žmonių jau išbandė įvairias unijos paslaugas. Ne tik išbandė, tačiau ir grįžta naudotis naujomis bei atsiveda savo draugus ir pažįstamus.

Daiva Svidinskienė, unijos Zarasų skyriaus vadovė, paklausta apie tai, kokie klientai yra šio krašto žmonės, susimąsto ir sako – visų pirma jie yra taupūs. „Zarasų rajono žmonės yra taupūs. Galiu pagrįsti tai labai paprastu pavyzdžiu: iš visų mūsų finansinių paslaugų, populiariausi čia yra terminuoti indėliai“.

Kita vertus, Zarasuose fiziškai nebeliko nė vieno iš didžiųjų komercinių šalies bankų. Todėl vis daugiau žmonių renkasi ir įvairias kitas finansines paslaugas.

„Ateina nemažai klientų, kuriems reikia atsidaryti einamąsias sąskaitas, persivesti ar išsigryninti pensijas, mokėti mokesčius. Kiti skuba naudotis mūsų vartojimo ar kitomis paskolomis. Galiausiai, visada konsultuojame taupymo ar kitais finansų klausimais. Esame bendruomenės bankas, kuriame yra laukiamas kiekvienas Zarasų ir Zarasų rajono gyventojas“, – teigia D. Svidinskienė.

Pirmuosius žingsnius Zarasuose Ignalinos kredito unijai padėjo žengti vietos ūkininkai.

„Ūkininkė J. Vaitonienė atvyko į Ignaliną su pasiūlymu atidaryti Zarasuose kredito unijos kasą. Unija yra kooperatinis bankas, kuriam reikalingi žmonės – nariai. Jais tapti pasiūlėme rajono ūkininkams ir gana greitai čia jau turėjome per 50 narių. Suprantama, kad pirmieji mūsų projektai  čia buvo ūkininkų veiklos, plėtros finansavimas“, – pasakoja D. Svidinskienė.

Anot jos, unija neapsiriboja tik finansinių paslaugų teikimu žmonėms, verslams, ūkiams. Ji yra ir aktyvus vietos bendruomenės narys.

„Kaip jau minėjau, esame bendruomenės bankas. Todėl turime ir norime būti bendruomeniški, dalyvauti įvairiuose čia vykstančiuose renginiuose, šventėse. Pavyzdžiui, mokyklose vaikams vedame finansinio raštingumo edukacines pamokėles, kiekvienais metais dalyvaujame miesto Derliaus šventėje, kurioje apdovanojame geriausius krašto ūkininkus“, – sako Ignalinos kredito unijos Zarasų skyriaus vadovė.

Unijos Zarasų skyrius yra įsikūręs adresu Sėlių a. 20/2. Susisiekti su juo galima ir telefonu +370 385 51582 bei el. pašto adresu zarasai@kreda.lt.

Norite apie paslaugas paklausti skyriaus vadovo?