Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Ignalinos rajono ūkininkų pastangos įvertintos konkurse „Metų ūkis 2023“


Ignalinos rajono ūkininkų pastangos įvertintos konkurse „Metų ūkis 2023“

Praeitą savaitę Mažeikių kultūros centre jau 30-ąjį kartą įvyko Lietuvos ūkininkų sąjungos šventinis metų renginys, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2023” nugalėtojai iš visos Lietuvos. Ilgiausias tradicijas žemdirbiškoje visuomenėje turinčiame konkurse dalyvavo 290 ūkių iš 34 savivaldybių. Šventiniame renginyje apdovanota 101 ūkininkų šeima, tarp kurių ir darbščiausi Ignalinos rajono  ūkininkai: konkurso „Metų ūkis 2023” I vietos laimėtojai Danguolė ir Zigmantas Kajėnai, II vietos laimėtojai Danutė ir Jonas Butavičiai ir III vietos laimėtojas Gvidas Grušnius, kuris šioje šventėje nominuotas, kaip jauniausias ūkininkas, dalyvavęs konkurse. Džiaugiamės, kad Gvidas tai jaunos kartos ūkininkas, kurio pasiekimai ir darbai ilgai džiugins Ignalinos kraštą.

Konkursas „Metų ūkis“ atspindi gyvybingiausius ūkius, kurie per pastaruosius metus pasižymėjo didžiausia pažanga. Kad sėkmingai modernizuoti savo ūkius, sugebėti pasinaudoti Europos Sąjungos parama, ūkininkams visada reikia pasirinkti patikimą kreditavimo įmonę, tokią, kaip Ignalinos kredito uniją.

Po renginio LŪS Vicepirmininkė, Ignalinos rajono skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė dalinosi savo įžvalgomis: „Mūsų rajone auga nauja darbščių ūkininkų bendruomenė. Konkurso „Metų ūkis 2023“  nugalėtojai yra gyvybingi, tvarūs ir pažangūs ūkininkai, kurie ne tik pasiekė savo tikslus, bet ir dalijasi savo patirtimi su jaunais ūkininkais. Pasiekti rezultatai  stiprina Ignalinos rajono žemės ūkį, dirbant  sunkų ir atsakingą darbą. Bet kokia ūkininko sėkmė neatsiejama nuo ryšio su aplinka ir finansine parama. Ignalinos rajono ūkininkai savo sėkme dalinasi su Ignalinos kredito unija, kurios vaidmuo yra neįkainojamas. Ši institucija, kurią įkūrė patys rajono žemdirbiai, puikiai supranta ūkininkų poreikius ir teikia jiems ypatingą dėmesį. Ūkininkai, kartu su šia finansine institucija, formuoja tvirtą partnerystę, remiančią ūkių augimą, inovacijas ir tvarumą“. Skyriaus pirmininkė Marijona pabrėžė, jog „Metų ūkis 2023“ yra ne tik konkursas, bet ir galimybė aplankyti rajono ūkininkų ūkius, dalintis patirtimi ir ugdyti tarpusavio supratimą, sėkmingą partnerystę. Todėl nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų rajono ūkininkai aktyviai dalyvauja Lietuvos ūkininkų sąjungos ir Ignalinos rajono skyriaus  renginiuose ir įrodo, jog  mūsų kraštas yra vertinga dalis Lietuvos žemės ūkio sektoriaus“.

Ignalinos kredito unijos vardu nuoširdžiai sveikiname „Metų ūkis 2023“ nugalėtojus! Tegul šie laimėjimai ir įvertinimai būna ne tik garbingi, bet ir prasmingi, skatinantys toliau plėtoti savo ūkius.