Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

KREDA unijų grupė pratęsė bendradarbiavimą su Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi


KREDA unijų grupė pratęsė bendradarbiavimą su Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi

„KREDA variklis negęsta“ - su tokiu šūkiu prasidėjo 11 ilgametę patirtį turinčių unijų Lietuvoje vienijačios KREDA grupės ir Dakaro legendos lenktynininko Antano Juknevičiaus bendradarbiavimas dar prieš 2020-ųjų Dakaro ralio startą. Dabar partnerystė pratęsta, o A.Juknevičiaus vedama KREDA ralio komanda jau ruošiasi naujam startui. 

Pasak KREDA unijų grupės Valdybos pirmininkės Kristinos Simonovič, KREDA savo veikloje vadovaujasi vertybėmis, kurios svarbios pačių aukščiausių rezultatų siekiantiems ir trokštantiems būti tik tarp geriausių savo srityje – tai lankstumas, skaidrumas, atsakingumas.

„Panašiai, skriedamas link finišo, su visa savo komanda dirba ir Antanas Juknevičius. Prie sportininko geriausių savybių dar reikėtų pridėti ir paprastumą. Tad rasti bendrą kalbą buvo tikrai nesunku. Greičiausiai tai ir lėmė mūsų pasirinkimą – tapti šio Dakaro lenktynininko partneriais“, - po sutarties pasirašymo visos grupės vardu kalbėjo K.Simonovič.

Jai antrino ir naujam startui Dakaro smėlynuose besirengiantis A.Juknevičius. Pasak jo, KREDA unijų grupė - tobulas partneris.

violeta-cepopniene-juknevicius  
IKU Administracijos vadovė Violeta Čeponienė ir Dakaro legenda Antanas Juknevičius susitikime su Ignalinos kredito unijos nariais

„KREDA grupę vienija neeiliniai žmonės – užsispyrę, atkaklūs ir nebijantys nei sunkaus darbo, nei iššūkių. Pernai mūsų partnerystė startavo žaibiškai, tačiau per metus glaudžiai ir tikslingai dirbdami subrandinome gerus rezultatus. Gal dėl to nebuvo kilę didesnių abejonių dėl mūsų tolesnio bendradarbiavimo ateities, beliko tik susitvarkyti formalumus. Dar tikrai yra ką nuveikti kartu, todėl nekantrauju judėti į priekį“, – kalbėjo A.Juknevičius.

Šių metų vasarą A.Juknevičius kartu su KREDA komanda leidosi į turą „KREDA veža Dakaro istorijas" bei jo metu vyko į susitikimus visoje Lietuvoje. Lenktynininkas Dakaro ralio entuziastams, kredito unijų ir bendruomenių nariams susitikimuose pasakojo linksmas istorijas iš sportininko gyvenimo, kelionių, taip pat dalinosi patirtimi iš iššūkių, su kuriais teko susidurti kovojant dėl geresnės finišo vietos.

Rugsėjo pradžioje Dakaro legenda savo istorijomis dalinosi su Utenos ir Švenčionių gyventojais. Ten buvo susibūrę ir KREDA grupės narės Ignalinos kredito unijos klientai bei vietos gyventojai.

„Nors susitikimo galimybes rugsėjį koregavo vyraujanti pandemija, džiaugiamės, kad renginiai Utenoje ir Švenčionyse tąkart pavyko puikiai. Gyvas bendravimas tik sustiprina bendruomenę, o šventė, kurios svečiu tapo Antanas Juknevičius labai praturtino vietos gyventojų laisvalaikį. Istorijos iš lenktynininko gyvenimo aiškiai parodė, kad, kai iškyla problemos, atsiranda ir sprendimai. Tai labai gyvenimiška, nes su tuo susiduriame ir mes tiek KREDA unijų grupėje, tiek pačioje Ignalinos kredito unijoje. Tad labai įdomu laukti dar vieno Antano starto Dakare, linkime naujos patirties ir tikime, kad pratęsta partnerystė atneš dar daugiau vaizdingų pasakojimų ir naujų susitikimų netolimoje ateityje“, - sakė Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė Violeta Čeponienė.