Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į skyrius vykti tik esant būtinybei


Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į skyrius vykti tik esant būtinybei

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę ir imdamiesi prevencinių veiksmų, norime užtikrinti jūsų ir darbuotojų saugumą, todėl kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į klientų aptarnavimo skyrius. Jeigu vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį – prašome prieš vykstant į skyrių paskambinti mums tel. +370 386 52561.

Taip pat informuojame, kad siekdami užkirsti kelią virusų rizikai ir apsaugodami jus ir darbuotojus, imamės prevencinių veiksmų, todėl laikinai uždarome keletą skyrių atsižvelgdami į Vyriausybės rekomendacijas, klientų srautus ir atstumą tarp padalinių.

Iki gruodžio 1 d. laikinai nedirbs šie klientų aptarnavimo padaliniai:

  • Utenos klientų aptarnavimo skyrius (Bažnyčios g. 1, Utena)

Iki gruodžio 1 d. keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis unijos skyriuose:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išgryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas, į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po vieną;
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų paskolų, bus aptarnaujami skyriuose, telefonu ar el. paštu.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir kviečiame, esant būtinybei, atvykti į artimiausią kitą skyrių (prieš tai paskambinus mums tel. +370 386 52561), kur vykdome atitinkamas saugumo užtikrinimo priemones, siekdami apsaugoti jus ir unijos darbuotojus.

Visų skyrių adresus rasite paspaudę čia.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti per el. bankininkystę E.KREDA, esant klausimams skambinti, į unijos skyrių, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Jeigu visgi naudojatės bankomatu, kurie yra reguliariai dezinfekuojami, mūvėkite pirštines arba vėliau nepamirškite nusiplauti rankų.

Neturite internetinio banko sutarties, norite atsidaryti sąskaitą arba užsisakyti mokėjimo kortelę? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais

Būkime sąmoningi ir sveiki.

Jūsų
Ignalinos kredito unija