Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Naujų patalpų Zarasuose atidarymo proga – ypatingos kredito unijos dovanos zarasiškiams


Naujų patalpų Zarasuose atidarymo proga – ypatingos kredito unijos dovanos zarasiškiams

Vasario pradžioje Ignalinos kredito unijos Zarasų klientų aptarnavimo skyrius persikėlė į naujas patalpas. Savo klientus skyriaus darbuotojos nuo šiol pasitinka buvusiose „Swedbank“ patalpose, Sėlių aikštė 20/2.

Įkurtuvių proga visiems Zarasų ir Zarasų rajono gyventojams Ignalinos kredito unija siūlo ypatingas dovanas:

  • Net 1 proc. mažesnes paskolų palūkanas ir
  • 0,3 proc. didesnes terminuotų indėlių metines palūkanas.

Daiva Svidinskienė, Ignalinos kredito unijos Zarasų skyriaus vadovė sako, jog tai yra savotiška unijos padėka Zarasų krašto –  miesto ir rajono – žmonėms.

„Esame bendruomenės bankas, kuris visada yra šalia, visada patars ir padės. Zarasiškiai yra ištikimi mūsų klientai, Ignalinos kredito unija mūsų krašte darbuojasi jau 15 metų. Įkurtuvių proga nutarėme atsidėkoti jiems už ištikimybę ir pasiūlyti ypatingas kai kurių paslaugų sąlygas. Pasinaudoti jomis galima užsukus į mūsų naująjį skyrių arba unijos interneto svetainėje“, – sako D. Svidinskienė.

Ši akcija vyks iki šių metų kovo 15 dienos. Jos sąlygos galioja tiek esamiems unijos klientams, tiek ir tiems žmonėms, kurie iki šiol nebuvo pasinaudoję unijos paslaugomis.

Ignalinos kredito unija savo klientams – fiziniams asmenims, įmonėms, ūkiams – teikia visas finansų paslaugas. Jos centrinė būstinė yra įsikūrusi Ignalinoje, o jos regioniniai skyriai veikia Zarasuose, Utenoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje ir Visagine.

Norite pasinaudoti akcija? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais