Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Norite tapti Ignalinos kredito unijos nariu? Dabar tą padaryti dar lengviau


Norite tapti Ignalinos kredito unijos nariu? Dabar tą padaryti dar lengviau

Nuo šiol tapti Ignalinos kredito unijos bendruomenės nariu – daug lengviau. KREDA unijos grupės narės įgyvendino elektroninių sistemų atnaujinimo darbus, leidžiančius nuotoliniu būdu identifikuoti ir pasirašyti dokumentus. Tam reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su galiojančiu m-parašu ir asmens tapatybę nustatantis dokumentas.

Keliais lengvais veiksmais, pasitelkus informacines sistemas, klientas identifikuojamas, o taip pat atsiranda galimybė dokumentus eilės tvarka pasirašyti elektroniniu būdu.

Pasak Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovės Kristinos Simonovič, KREDA unijų grupės narės kryptingai vykdo sau išsikeltus tikslus, atsižvelgdamos į fizinių ir verslo klientų poreikių tenkinimą.

Jai antrina ir Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė Violeta Čeponienė, teigdama, jog tai nėra vienintelė technologinė pažanga IKU. „Pavasarį siautėjusi pandemija parodė nuotolinės elektroninės bankininkystės poreikį. Žmonės yra techniškai išprusę, sparčiai tobulėja, turi mobiliuosius parašus. Tad dabar galime pasiūlyti galimybes dokumentus patvirtinti ir narystę įtvirtinti nuotoliniu būdu”, – kalbėjo V.Čeponienė.

IKU vadovė sakė, kad rugpjūtį Ignalinos kredito unija žengs dar bent kelis su technologijomis susijusius žingsnius.

„Mūsų informacinių technologijų komanda dirba prie internetinės svetainės atnaujinimo. Esame išanalizavę dabartinės svetainės lankomumo duomenis, lankytojų elgseną, tad norime, kad mūsų prioritetinė informacija ir teikiamos paslaugos būtų pasiekiamos dar lengviau. Bus ir kitų staigmenų, kurios, tikiu, nudžiugins mūsų esamus klientus ir padidins naujų ratą”, – sakė Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė.