Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Pasiūlymas „Dvigubas džiaugsmas”


Pasiūlymas „Dvigubas džiaugsmas”

Ne tik 2,2 proc. metinės terminuotų indėlių palūkanos naujiems terminuotiems indėliams nuo 9 500 eurų, bet ir nelaimingų atsitikimų draudimas dovanų.

Ignalinos kredito unija skelbia akciją: klientai, iki šių metų spalio 1 dienos sudarę terminuoto indėlio sutartį nuo 9 500 eurų, gaus ne tik ypač palankias fiksuotas palūkanas nuo 2,2 proc., bet ir nelaimingų atsitikimų draudimą dovanų!

Dovanojamos draudimo paslaugos teikėjas draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group.

Norite pradėti taupyti dabar? Spauskite čia

 

Pasiūlymo sąlygos:

Pasiūlymo laikotarpis: nuo 2022 m. rugpjūčio 20 d. iki 2022 m. spalio 1 d.
Pasiūlymas galioja atvykus į Ignalinos kredito unijos centrinę būstinę ar regioninius skyrius.
Pasiūlymas taikomas:
Naujai padedamiems terminuotiems indėliams, kurių suma yra ne mažesnė nei 9 500 eurų, o terminas ne trumpesnis nei 12 mėn.
Naujiems bei esamiems Ignalinos kredito unijos nariams, kai lėšos į indėlį yra įnešamos ne iš Ignalinos kredito unijoje pasibaigusio terminuoto indėlio lėšų.
Išimtis: pasibaigus terminuotam indėliui akcijos sąlygos (palūkanų normos) galioja papildžius papildomai terminuotą indėlį ne mažesne nei 50 proc. dydžio pasibaigusio terminuoto indėlio suma.
Draudimo paslauga nuo nelaimingų atsitikimų dovanojama fiziniams asmenims.
Draudžiami asmenys: suaugę (18 iki 70 m.) ir vaikai (iki 18 m.), kurie atitinka draudimo rizikos taisykles (su informaciniu dokumentu galima susipažinti čia).
Draudžiamas asmuo gali būti:
Asmuo, padėjęs indėlį.
Indėlį padėjusio asmens šeimos narys, kurį nurodo indėlio savininkas (sutuoktinis (-ė) ar nepilnamečiai vaikai iki 18 m.).
Vienas indėlis vienas draudžiamasis asmuo.
Jei indėlis nutraukiamas anksčiau laiko, draudimo paslauga taip pat nutraukiama anksčiau laiko.

Padėjus indėlį, asmuo gauna:

Indėlio sutartį.
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sertifikatą. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų draudimo sumos suaugusiam (mirtis 10.000 eurų; neįgalumas 10.000 eurų; trauma 5.000 eurų) ir vaikui (mirtis 5.000 eurų; neįgalumas 5.000 eurų; trauma 5.000 eurų). Draudimo apsauga įsigalioja po 3 dienų nuo draudimo sertifikato išdavimo ir galioja 365 dienas. Draudimas galioja visame pasaulyje, visą parą.
Draudimo taisykles (su jomis galima susipažinti čia).

Draudimo paslaugos davėjas ADB Compensa Vienna Insurance GroupTel. 19111; +370 5 2491911 (skambinant iš užsienio), zalos@compensa.lt.

Ignalinos kredito unija yra Lietuvos Respublikos indėlių draudimo sistemos dalyvė. Detali informacija pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimassvetainėje www.iidraudimas.lt Daugiau informacijos apie indėlių draudimą rasite čia.