Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Paskola būstui remontuoti – ypač palankiomis sąlygomis


Paskola būstui remontuoti – ypač palankiomis sąlygomis

Ignalinos kredito unija tiesia pagalbos ranką visiems, kurie šiuo metu remontuoja savo būstą ar planuoja tai daryti artimiausiu metu. Unija savo klientams siūlo ypatingomis sąlygomis paimti paskolą būsto atnaujinimui ar remontui. Kreditas gali būti imamas laikotarpiui net iki 25 metų, paskolos dydis gali siekti net iki 80 proc. įkeičiamo turto vertės, o metinės palūkanų normos prasideda nuo 5 proc.

„Būsto remontas dažnu atveju yra nemažai lėšų reikalaujanti projektas, į kurį leidžiasi žmogus ar šeima. Ir tikrai ne visuomet lengva rasti reikiamą sumą savo taupyklėje, kortelėje ar sąskaitoje. Todėl žmonėms ir siūlome pasinaudoti šia mūsų akcija. Esu tikra, kad rasti paskolą geresnėmis sąlygomis šiuo metu tikrai nebūtų lengva. Jei įmanoma iš viso“, – sako Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Anot jos, situacija nekilnojamo turto rinkoje leidžia spėti, kad ši speciali paskola bus paklausi žmonių tarpe.

„Pastaruoju metu nuolat girdime, kad žmonės aktyviai investuoja į nekilnojamą turtą – perka butus, namus, sodybas. O po to norisi naująjį turtą susitvarkyti pagal savo norus ir skonį. Esame pasiruošę padėti tokiems klientams. Kaip, suprantama, ir tiems, kurie tiesiog nori atsinaujinti savo būstą“, – teigia unijos vadovė.

Nedidelės palūkanos ir galimas ilgas kredito laikotarpis nėra vieninteliai Ignalinos kredito unijos paskolos, skirtos būstui remontuoti ir atnaujinti, privalumai. Sutarties sudarymo mokestis siekia viso labo 0,8 proc. nuo kredito sumos (bet ne mažiau nei 150 eurų). Be to, yra galimybė atidėti įmokų mokėjimus iki 12 mėnesių.

„Galiausiai mes esame bendruomenės bankas, glaudžiai bendradarbiaujantis su vietos verslais. Todėl klientai, paėmę šią paskolą, galės naudotis ir įvairiais partnerių, pavyzdžiui, statybos prekių parduotuvių, pasiūlymais ir specialiomis nuolaidomis“, – pasakoja V. Čeponienė.

Žmonėms, susidomėjusiems galimybe gauti paskolą būsto remontui ir atnaujinimui, reikia susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine. Prašymą paskolai gauti užpildyti bei visus reikiamus dokumentus pateikti galima ir internetu.

Norite daugiau sužinoti apie būsto paskolą? Spauskite čia ir įveskite savo kontaktus!

-

Kredito sąlygų pavyzdys:

Skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 300 mėn. laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka – 292,30 Eur (iš viso 300 įmokų), bendra palūkanų suma – 37.688,51 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 87.688,51 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,2%.
Pateiktas pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeičiamas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, hipotekos registravimo, turto vertinimo ir draudimo išlaidos unijai nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą.
Netinkamai vykdydami įsipareigojimus pagal kredito sutartį rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, valiutos kurso pasikeitimas gali reikšmingai padidinti mokamų mokėjimų dydį.