Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Paskola Ignalinos kredito unijoje – tą pačią dieną


Paskola Ignalinos kredito unijoje – tą pačią dieną

Ignalinos kredito unija savo klientams siūlo naują paslaugą: EKSTRA atvejo paskolą. Ši vartojimui skirta paskola ypatinga tuo, kad žmonėms bus išduodama tą pačią dieną.

„Turbūt daug kas iš mūsų esame susidūrę su situacija, kuomet tam tikros pinigų sumos staiga prireikia čia ir dabar. Pirkiniui, apie kurį seniai svajojame, būsto remontui pabaigti, puikiam kelionės pasiūlymui ir mokesčiui už mokslus. Būtent tokiems ir panašiems atvejams ši mūsų paskola ir skirta“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, greitas paskolos suteikimo laikas ir formalų sutvarkymas nereiškia, kad unija ne taip atidžiai tikrins savo klientų finansinę situaciją ir jų galimybes grąžinti paskolą.

„Ir toliau atidžiai įvertinsime kliento gaunamas mėnesines pajamas, jo galimybes grąžinti kreditą. Tiesiog technologijos šiais laikais leidžia labai greitai surinkti visą reikiamą informaciją ir priimti sprendimus“, – aiškina V. Čeponienė.

Ignalinos kredito unijos EKSTRA atvejo paskolos dydis – nuo 500 iki 2900 eurų, o grąžinimo terminas – iki 59 mėnesių.

„EKSTRA paskolos dydį apribojome iki santykinai nedidelės sumos – 2900 eurų. Esant reikalui pasiskolinti didesnę sumą unija klientams siūlo kitus finansavimo įrankius. Šis gi, kaip ir minėjau, skirtas išskirtinai nelabai dideliems greitiems pirkiniams ar kitiems panašiems poreikiams“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Šią paskolą unijos klientai galės gauti užsukę į bet kurį Ignalinos kredito unijos skyrių arba prisijungę prie unijos e.bankininkystės sistemos. Paskolos suma žmonėms bus išmokėta iš karto grynais pinigais arba pervesta į banko sąskaitą.

Ignalinos kredito unija savo klientams – fiziniams asmenims, įmonėms, ūkiams – teikia visas finansų paslaugas. Jos centrinė būstinė yra įsikūrusi Ignalinoje, o jos regioniniai skyriai veikia Zarasuose, Utenoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje ir Visagine.

 

Pagrindinės Ignalinos kredito unijos paskolos EKSTRA atvejui sąlygos

Terminai

Iki 59 mėnesių

Suma

Iki 2 900 eurų

Minimali paskolos suma

500,00 eurų

Fiksuota metinė palūkanų norma

14 proc.

Mėnesinis administravimo mokestis

0 proc.

Sutarties mokestis

3,5 proc. (ne mažiau kaip 30 eurų)

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma

16,81 proc.

Bendra mokama suma (paėmus maksimalią sumą maksimaliam laikotarpiui)

4025,26 eurai

Eilinės mėnesio įmokos suma

66,50 eurai


Prireikė EKSTRA paskolos? Savo kontaktais užpildykite užklausos formą!