Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Per Ignalinos kredito unijos darbuotojo fotoobjektyvą – įspūdžiai iš tolimos kelionės


Per Ignalinos kredito unijos darbuotojo fotoobjektyvą – įspūdžiai iš tolimos kelionės

Į Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus patalpas (Jono Basanavičiaus 49A) atkeliavo nauja paroda. Šį kartą tai yra fotografo Martyno Siruso įspūdžiai iš beveik prieš dešimtmetį įvykusios kelionės į Peru.

„Neįsivaizduoju savęs be kelionių. Esu aplankęs daug įvairių pasaulio šalių, tačiau galiu drąsiai teigti, kad kelionė į Peru buvo viena puikiausių. Suprantama, nuotraukos negali perduoti visų kelionės įspūdžių, tačiau tikiuosi, kad parodą apžiūrėję žmonės bent jau pajus norą aplankyti šį puikų tolimą kraštą“, – sako M. Sirusas.

Anot jo, kelionėje bene didžiausią įspūdį paliko garsieji Naskos piešiniai, kitaip dar vadinami linijomis. „Šie piešiniai, gerai žinomi visiems pasaulio sąmokslo teorijų kūrėjams ir žmonėms, besidomintiems mistiniais dalykais, iš paukščio skrydžio atsiveria Peru esančioje Naskos dykumoje. Paslaptingų stilizuotų figūrų šioje dykumoje yra šimtai. Šių piešinių formą galima atpažinti tik iš oro, todėl jie tapo daugybės neatsakytų klausimų ir kontraversiškų teorijų šaltiniu“.

Įdomu ir tai, kad M. Sirusas visiškai neseniai prisijungė prie Ignalinos kredito unijos komandos: čia jis bus atsakingas už parengtų paraiškų ir projektų rizikos vertinimą.

„Daug kas žino mane kaip fotografą. Esu įamžinęs ne vieną didelį kultūros, mados, sporto renginį, tačiau fotografiją galėčiau pavadinti savo laisvalaikio pomėgiu ir aistra. Universitete gi krimtai ekonomikos mokslus, o vėliau 13 metų darbavausi rizikos vertintoju bendrovėje „Invega“. Džiaugiuosi prieš kelis mėnesius prisijungęs prie Ignalinos kredito unijos. Tikiuosi, kad mano patirtis bus naudinga ir unijai, ir jos klientams“, – sako Martynas. 

Tai jau antroji Ignalinos kredito unijos Utenos skyriuje surengta paroda. Balandžio mėnesio čia buvo eksponuojama Visagino moksleivių kurta paroda „Margučiai Europos spalvomis“.

M. Siruso nuotraukų parodą Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus patalpose galima apžiūrėti iki šių metų liepos mėn. pabaigos.