Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

PRANEŠIMAS DĖL LĖŠŲ IR INDĖLIŲ SAUGUMO, DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


PRANEŠIMAS DĖL LĖŠŲ IR INDĖLIŲ SAUGUMO, DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šiuo metu visas pasaulis akylai stebi įtemptą situaciją Ukrainoje, šalys ne tik deklaruoja palaikymą, bet ir imasi sankcijų Rusijai. Natūralu, kad vykstant tokiems pokyčiams, kyla papildomų klausimų. Šių dienų įvykių kontekste daugybė žmonių jaudinasi dėl savo ir asmeninių lėšų saugumo, todėl patikiname, jog KREDA grupei priklausančios kredito unijos dirba įprastu režimu, visos unijų funkcijos ir paslaugos teikiamos įprasta tvarka.  

Taip pat papildomai pažymime, jog Lietuvoje registruotose kredito įstaigose laikomi indėliai yra apdrausti valstybinių indėlių ir investicijų draudimu sumai iki 100 tūkstančių eurų. Toks draudimas galioja kiekvienam indėlininkui, kiekvienoje kredito įstaigoje, įskaitant ir KREDA grupei priklausančias kredito unijas. 

KREDA grupė laikosi nustatytų taisyklių, vietinių ir tarptautinių susitarimų ir teisės aktų, glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos banku. Mes ir toliau atidžiai stebime situaciją, kad užtikrintume, jog mūsų rizikos valdymo sistema išliktų stabili ir veiktų tinkamai, atsižvelgiant į iškilusias aplinkybes. Klientus informuojame apie visus jiems aktualius pokyčius, taip pat papildomai konsultuojame visais jiems rūpimais klausimais. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu labai svarbu vadovautis oficialiais ir patikrintais informacijos šaltiniais.

Dažniausiai kylantys klausimai mūsų klientams 

Kaip KREDA grupė remia Ukrainą? 

KREDA grupė pasisako prieš bet kokius agresijos ir smurto veiksmus, kuriuos Ukrainoje šiuo metu vykdo Rusija.  

Ar keičiasi paslaugos – pinigų išgryninimo, atsiskaitymo limitai ir pan.? 

Paslaugas teikiame įprastu režimu – grupei priklausančios kredito unijos aptarnauja klientus fizinėse vietose, sudaroma prieiga prie bankomatų, pinigų išgryninimo, atsiskaitymo limitai nesikeičia. Apie bet kokius paslaugų pokyčius klientus nedelsiant informuojame įprastais kanalais. 

Ar keisis mokėjimų kortelių paslaugos? 

„Mastercard“ paskelbė nutraukianti bendradarbiavimą su Rusija – Rusijos bankų išduotos mokėjimo kortelės neveiks atsiskaitant nei fizinėse, nei elektroninėse prekybos vietose užsienyje, įskaitant ir Lietuvoje. Lietuvoje – taip pat ir KREDA grupės – išduotos „Mastercard“ kortelės Rusijoje neveiks nei fizinėse, įskaitant bankomatus, prekybos ir paslaugų vietas, nei elektroninėse vietose. Tačiau įvesti apribojimai niekaip nepaveiks operacijų mokėjimo kortelėmis kitose šalyse.

Ar skolinimui taikomi kokie nors papildomi apribojimai? 

KREDA grupė tęsia veiklą įprastu režimu, įskaitant ir skolinimą. Vadovaujamės Lietuvos banko nustatytais atsakingo skolinimosi nuostatais, taip pat riziką ir kiekvieno kliento situaciją vertiname individualiai. Skolinantis kviečiame klientus, tiek juridinius, tiek privačius asmenis objektyviai įvertinti finansinę padėtį ir ateities perspektyvas. 

Ar galiu atidėti paskolų mokėjimus? 

Kilus bet kokiems nesklandumams, nerimui dėl finansinės situacijos ir galimo paskolų mokėjimų atidėjimo kviečiame kreiptis tiesiogiai į uniją individualiam situacijos vertinimui ir tinkamiausio sprendimo priėmimui. 

Ar yra pokyčių su indėliais? 

KREDA grupė tęsia įprastą veiklą. Lietuvoje registruotose kredito įstaigose laikomi indėliai yra apdrausti VŠĮ indėlių ir investicijų draudimu sumai iki 100 tūkstančių eurų. Toks draudimas galioja kiekvienam indėlininkui, kiekvienoje kredito įstaigoje, įskaitant ir KREDA grupei priklausančias kredito unijas. 

Ar bus kitų papildomų pokyčių? 

Šiuo metu labai svarbu vadovautis oficialiais ir patikrintais informacijos šaltiniais. Klientus informuojame apie visus jiems aktualius pokyčius, taip pat papildomai konsultuojame visais jiems rūpimais klausimais.