Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Prasminga bendrystė ugdanti finansinį raštingumą


Prasminga bendrystė ugdanti finansinį raštingumą

Ignalinos kredito unija kartu su Ignalinos vaikų dienos centru „Eldoradas“ inicijavo bendrystę ir finansinį raštingumą ugdančią veiklą. Juk siekiant ugdyti finansinį raštingumą, labai svarbu nuo mažens vaikus mokyti, kad pinigai yra uždirbami, o ne stebuklingai atsiranda kišenėje. Todėl sudaryti galimybę jų užsidirbti patiems, dirbant komandoje – ne tik, kad smagu, bet ir naudinga!

Kinų išmintis byloja: Duok žmogui žuvį, jis bus sotus visą dieną, duok jam meškerę, jis turės maisto visą gyvenimą. Šią metaforą Ignalinos kredito unijos darbuotojai pritaikė pasiūlydami vaikams užsidirbti renkant sode rudeninius obuolius. Vaikai nedvejodami suskubo įsitraukti ir darbavosi iš peties. Džiugu, jog darbas bendrystėje neprailgo ir suteikė ne tik prasmingų emocijų, bet ir papildė uždirbtu finansiniu indėliu. Gautą finansinę naudą už surinktus obuolius, kaip paskatą, Ignalinos kredito unija - padvigubino. Taip prisidėdama prie planuojamų „Eldoradas“ centro veiklų (kelionės, ekskursijos).

O sulčių spaudyklos „Obuolių bazė“ savininkai Erika ir Tomas Žilėnai vaikus pradžiugino dovanodami jų pačių rinktų obuolių spaustomis sultimis. Belieka pasidžiaugti nuveiktu darbu, jo rezultatais ir patirtimis, kurios ugdo vaikų bendruomeniškumą ir finansinį raštingumą.