Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Prie pavasario linksmybių ūkiuose prasideda ir Ignalinos kredito unija


Prie pavasario linksmybių ūkiuose prasideda ir Ignalinos kredito unija

Ūkininko sėkmė visų pirma priklauso nuo tinkamo pasirengimo pavasariniams ūkio darbams. Nuo planų, skaičiavimų, technikos, sėklų, įvairių kitų priemonių parengimo ir suruošimo. O jau tada, kaip rašė Kristijonas Donelaitis, laukia pavasario linksmybės. Ne tik gamtoje, bet ir laukuose, soduose, fermose!

Ignalinos kredito unija, Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda” narė, nuo pat atsiradimo glaudžiai dirbo su krašto ir visos Lietuvos ūkininkais bei ūkiais. Ilgus metus kaupta patirtis, o taip pat dėmesys ir atidumas klientų poreikiams leidžia mums drąsiai teigti: suprantame kuo gyvena ir kvėpuoja mūsų ūkininkai, todėl randame su jais bendrą kalbą įvairiausiose situacijose. 

Šių metų vasario-kovo mėnesiais siūlome ūkininkams pasinaudoti išskirtine paskola žemės ūkiui: apyvartinių lėšų, taip pat investicijų finansavimui. Šios paskolos trukmė - iki 7 metų, o metinės palūkanos - nuo 3 proc. (+EURIBOR).

„Palūkanų normą kiekvienu atveju nustatome individualiai, atsižvelgdami į paskolos gavėjo mokumą, finansinį stabilumą, lojalumą unijai ir kitus panašius kriterijus”, - sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, unija gali pareikalauti ir paskolos užtikrinimo priemonių. Tai gali būti nekilnojamasis turtas, automobilis, žemės ūkio technika, Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantija, Nacionalinės mokėjimų agentūros išmokos, juridinio ar fizinio asmens laidavimas ar indėlis unijoje.

Beje, kartu su šia paskola klientai gali pasinaudoti ir specialiu Ignalinos kredito unijos partnerių, draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“, draudimo pasiūlymu ir taip apdrausti savaeigę techniką, turtą, pasėlius ir t.t.

Sumanę pasinaudoti šia specialia paskola kviečiami susisiekti su Ignalinos kredito unija tel. +370 386 52561 arba el. paštus ignalina@kreda.lt.