Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

R. Amšiejus: su Ignalinos kredito unija visuomet greitai randame visiems naudingus sprendimus


R. Amšiejus: su Ignalinos kredito unija visuomet greitai randame visiems naudingus sprendimus

Ignalinos rajone ūkininkavęs Robertas Amšiejus neslepia, kad žemės ūkio veikla, o konkrečiai – mėsinių galvijų auginimas, lėmė begales įvairių iššūkių ir rūpesčių. Visgi ilgainiui šie iššūkiai padėjo subrandinti ir labai aiškią verslo plėtros idėją, kuri kūnu virto 2019 metais. Būtent tada R. Amšiejus įsigijo ir maitinimo paslaugų teikimui pritaikė specialų automobilį, kurį papuošė „Belly Buddy“ prekės ženklas. Dabar be jo bei jame ruošiamų mėsainių, dešrainių, kepsnių jau apsieina reta regione ir ne tik vykstanti šventė.

„Tiesa, maitinimas įvairių švenčių metu yra tik viena iš mūsų veiklos krypčių. Turbūt dar dažniau vykstame į įvairias įmones, kurios, pavyzdžiui, dienos pietumis nutaria palepinti savo darbuotojus. Kartais tokie dienos pietūs užsitęsia ir visą dieną, per kurią mes sugebame pamaitinti ir 500 žmonių. Tačiau ir tai dar ne rekordas. Nors šiaip dažniausiai rūpinamės maistu šventėms, kuriose dalyvauja 50 ar 100 žmonių“, – šypsosi R. Amšiejus.

Specialų automobilį, liaudyje dar vadinamą foodtrucku, jis įsigijo 2019 metais, o padaryti tai padėjo Ignalinos kredito unija – ilgametis ūkininko finansų partneris.

„Laikas tokiai paslaugai gal ir nebuvo pats tinkamiausias. Lietuvą sukaustė karantinas, į įvairios šventės tapo tik gražiu prisiminimu. Visgi mums pavyko įveikti sunkumus, išlaukti tą laiką. O dabar jau sukamės iš visų jėgų”, – teigia R. Amšiejus.

Pasakodamas apie santykius su Ignalinos kredito unija jis sako, kad tai jau labiau ne bendradarbiavimas, o draugystė, išbandyta laiko ir įvairių iššūkių.

„Mano bendradarbiavimas su Ignalinos kredito unija prasidėjo dar 2015 metais, kuomet ieškodamas finansavimo sprendimų savo ūkiui myniau įvairių finansų įstaigų slenksčius. Mačiau, kad bankams mano problemos ir idėjos buvo visiškai nesuprantamos ir neįdomios, o Ignalinos kredito unijoje buvau suprastas iš karto. Ir ne tik suprastas – tikrai greitai ir operatyviai radome visas puses tenkinančius sprendimus. Nuo tada, tiesą pasakius, spręsdamas įvairius finansinius klausimus bendrauju tik su šia kredito unija. Aišku, kartais pasitikrinu sąlygas ir kitose įstaigose, tačiau nieko geresnio neradau“, – sako „Belly Buddy“ vadovas.

„Galiu drąsiai pasakyti, kad unija daug geriau suprato ir tebesupranta žemės ūkio veiklos specifiką, ūkininkų poreikius. Todėl ir susitarti dėl visus tenkinančių bendradarbiavimo sąlygų yra gana lengva. Svarbu ir tai, kad čia labai greitai tvarkomi formalumai. Pastebėjau, kad jei su bankais apie mūsų situaciją ir poreikius kalbėdavomės dvi savaites, unijoje visus dalykus išsispręsdavome per dvi dienas“, – pasakoja R. Amšiejus.

Ignalinos kredito unijos administracijai vadovaujanti Violeta Čeponienė sako, kad verslas – ypač svarbus unijos klientas. „Tikrai nemaža dalis mūsų krašto įmonių yra pasinaudoję Ignalinos kredito unijos paslaugomis. Jų, jei kalbėti apie finansavimą, turime įvairių. Tai ir investicinė paskola, paskola apyvartiniam kapitalui, verslumo skatinimo paskola, kiti sprendimai. Galiu drąsiai pasakyti, kad visuomet ypač atidžiai analizuojame ir įvertiname kiekvieno kliento situaciją ir gebame pasiūlyti konkrečiam klientui tinkamiausią sprendimą”.


Šis projektas buvo finansuotas vienu iš Ignalinos kredito unijos turimų verslo finansavimo sprendimų. Šiuo metu unija verslo klientams siūlo pasinaudoti:

  • Investicine paskola.
  • Paskola apyvartiniams kapitalui.
  • Verslumo skatinimo paskola, finansuojama ES Verslumo skatinimo fondo.
  • Paskola be užstato
  • Kredito linija

 

Norėdami apie juos sužinoti daugiau, susisiekite su unija tel. 8 386 52561, el. p. ignalina@kreda.lt arba užsukite į bet kurį Ignalinos kredito unijos skyrių.