Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Solidari bendruomeninė partnerystė dalyvaujant iniciatyvoje „Papuoškim Mielagėnus“


Solidari bendruomeninė partnerystė dalyvaujant iniciatyvoje „Papuoškim Mielagėnus“

Gamtai įkvėpus pavasarinės gyvasties daugelis kimba į darbus puoselėjant, tvarkant savo aplinką. O sava aplinka yra ne tik savas kiemas, tai ir vietovė, kurioje gyvename. Mielagėnų miestelio aplinka šįsyk virto bendruomenės kiemu, kur susirinkusieji susitelkę siekė paversti miestelio erdves jaukesniu gyvenamos aplinkos kampeliu.

Balandžio paskutinėmis dienomis Mielagėnų miestelio seniūnaitės Almos Nevierienės inicijuota ir organizuota akcija „Papuoškim Mielagėnus" subūrė miestelio gyventojus bendram tikslui siekiant gražinti ir tvarkyti miestelio viešąsias erdves. Prie šios sveikintinos iniciatyvos prisijungėme ir mes Ignalinos kredito unija. Būdami ne tik finansiniu partneriu, bet ir socialiai atsakinga organizacija, palaikanti savo regiono bendruomenes, jos iniciatyvas, suvienijome pastangas gražiam ir jaukiam miestelio veidui kurti. Suprasdami iniciatyvos svarbą ir jos potencialą, pasiūlėme savo pagalbą prisidėdami ne tik finansiniu indėliu, bet ir papildomomis rankomis dalyvaujant bendroje talkoje.

Pasak administracijos vadovės Violetos Čeponienės, Ignalinos kredito unija siekia ne tik finansinio pelningumo, bet ir socialinės atsakomybės. „Vertiname ir skatiname bendruomenės dalyvavimą, o kartu su juo ir bendradarbiavimą tarp įmonių ir vietinių gyventojų“, - pažymi Violeta. „Tokios iniciatyvos, kaip „Papuoškim Mielagėnus', ne tik puošia miestelio viešąsias erdves, bet ir skatina solidarumą, bendradarbiavimą ir bendros atsakomybės jausmą. Esame dalis šios vietovės gyvenimo, todėl mums svarbu prisidėti prie bendrų pastangų gražinti ir palaikyti mūsų bendruomenę. Todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokio svarbaus ir gyvybingo bendruomenės veikimo“, - pabrėžė administracijos vadovė Violeta.

Susirinkusieji bendram darbui, tvarkė ir puošė miestelio viešąsias erdves, siekdami jas padaryti patrauklesnėmis ir jaukesnėmis ne tik miestelio bendruomenei, bet ir svečiams. Tai nebuvo tik paprasta akcija - tai buvo nuoširdus žmonių susibūrimas, įkvėptas noro suteikti miesteliui gyvybingą ir harmoningą aplinką.

 

 20240430_095111 (1) (1) 

 20240214_160418

 

 20240214_155929 (1)