Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Speciali paskolų akcija mokytojams ir visiems švietimo darbuotojams


Speciali paskolų akcija mokytojams ir visiems švietimo darbuotojams

Ignalinos kredito unija regiono mokytojus bei visus kitus švietimo ir ugdymo įstaigų darbuotojus nutarė pasveikinti naujųjų mokslo metų proga: jiems iki spalio 31 d. – bus taikomos tik 7 proc. metinės palūkanos (*) vartojimo paskoloms. Tai yra dvigubai mažesnė metinė palūkanų norma nei taikoma įprastai.

„Pasaulinė pandemija mokytojų darbą ir gyvenimą sujaukė turbūt ne ką mažiau nei, pavyzdžiui,  gydytojų ar pareigūnų. Jiems, kartu su vaikais ir tėvais, teko akimirksniu prisitaikyti prie visiškai naujų mokymosi būdų ir sąlygų. Norime pasakyti jiems ačiū už tai, kad mūsų vaikai nebuvo palikti vieni, todėl ir paskelbėme šią akciją“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, regione yra maždaug 100 įvairių švietimo ir ugdymo įstaigų – mokyklų, gimnazijų, darželių, profesinio mokymo centrų. Akcija yra skirta visiems šiose įstaigose dirbantiems žmonėms: pedagogams, aptarnaujančiam personalui, administracijų atstovams.

Pagrindinės akcijos sąlygos

  • Palūkanos: 7 proc. metinė palūkanų norma (50 proc. įprastai taikomos vartojimo paskolų palūkanų normos).
  • Maksimali paskolos suma: 14 500 EUR.
  • Grąžinimo terminas: iki 5 metų.
  • Akcijos galiojimas: nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. spalio 31 d.
  • Akcija skirta: regiono mokyklų, gimnazijų, darželių, profesinio mokymo centrų
  • Grąžinimas: paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis. Klientui suteikiama galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių.
  • Užtikrinimas: esant reikalui, paskolos grąžinimas gali būti prašomas užtikrinti laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis Ignalinos kredito unijai priimtinomis užtikrinimo priemonė.

Susidomėjusius šia lengvatine paskola prašome susisiekti su Ignalinos kredito unija tel. 8 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt arba užsukti į bet kurį unijos skyrių Ignalinoje, Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Domina vartojimo paskolos akcija? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais


(*) Pavyzdžiui, skolinantis 10,000 EUR, kai sudaroma 59 mėn. sutartis, kintama metinė palūkanų norma 7%, sutarties sudarymo mokestis 250,00 EUR, mėnesio įmoka – 199,90 EUR, bendra sumokama suma – 12 044,36 EUR, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 8,425 %.