Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Sveikiname su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais!


Sveikiname su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais!

Gerbiami klientai, partneriai, draugai, kolegos,

2020-ieji visam pasauliui buvo ypatingai sudėtingi metai. Naujos taisyklės, reikalavimai, baimė, nerimas ir saugumo troškimas - šie jausmai, tikiu, buvo ir yra nuolatiniai žmogaus palydovai. Su viltimi visi žvelgiame į 2021-uosius, tikėdamiesi, kad jie bus kitokie ir galėsime grįžti į mums įprastą normalų gyvenimą.

Žinau, kad daugeliui teko išmokti naujų dalykų, kartais net priverstinai keistis naujai susidariusioje situacijoje. Ignalinos kredito unijos jokios išimtys taip pat neaplenkė - turėjome mokytis, kaip savo klientus pasiekti kitaip, kaip išlaikyti žmogiškąjį kontaktą net ir dirbant nuotoliniu būdu, kaip suprasti partnerio nuotaikas iš girdimo balso ar ekrane matomo veido.

Tačiau mes mokėmės ir dirbome su savimi. Prisitaikėme. Tai reiškia, kad ir kas bebūtų, visada turime tobulėti, siekti žinių - gyvenime, šeimoje, darbovietėje, visuomenėje. Siekti to, kas priekyje. Tuomet net ir sudėtingiausiais gyvenimo variantais žmogui pavyksta, o netgi jei ir sustojama pusiaukelėje, kažkas kitas darbus pratęsia.

Esame rate, kuris vis sukasi. Kartais baisu, tačiau dažniausiai - įdomu, ką mums duos nauja diena.

Gražiausių švenčių proga noriu Jums palinkėti tikslo ir prasmės. Nes, kai atrandate prasmę, žinote, kaip pasiekti tikslą.

Tikėkime ir siekime! Jaukių Šv. Kalėdų ir 2021-ųjų Naujųjų metų!

 
Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos Administracijos vadovė