Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Švenčių proga Ignalinos kredito unija kraštiečius apipils dovanomis ir prizais


Švenčių proga Ignalinos kredito unija kraštiečius apipils dovanomis ir prizais

Ignalinos kredito unija kviečia visus savo klientus ir regiono gyventojus šventiniu laikotarpiu pasinerti į smagų žaidimą bei laimėti gausybę prizų. Tarp kurių – ne tik didesnės indėlių ar mažesnės paskolų palūkanos, tačiau ir televizorius, planšetiniai kompiuteriai, išmaniosios apyrankės.

„Žaidimas jau vyksta mūsų unijos interneto svetainėje. Parengėme 10 paprastų klausimų, susijusių su unijos istorija ir kasdienybe, viktoriną. Kiekvienas teisingas atsakymas reikš, kad žmogus turi vieną loterijos bilietą žaidime, kuriame trauksime prizų ir dovanų laimėtojus. Viskas labai paprasta, todėl kviečiu visus mūsų unijos bičiulius išbandyti žaidimą ir pagauti šventinę laimės paukštę“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Žaidimas vyks iki kitų metų sausio 4 dienos, o didžiųjų dovanų laimėtojai atsiimti jų į unijos skyrius bus pakviesti Trijų karalių šventės proga – sausio 6-ąją.

Laimingųjų lauks televizorius, 3 planšetiniai kompiuteriai, 10 išmanių apyrankių ir net 160 specialių unijos prizų – paskolų metinių palūkanų normos nuolaidos ir terminuotų indėlių metinių palūkanų normos priedai.

„Žaidėjai galės laimėti nuo 0,1 proc. iki 1 proc. palūkanų normos nuolaidas ar priedus. Be to, paguodos dovana – 0,05 proc. palūkanų nuolaidos paskoloms ar priedai indėliams – atiteks  visiems užsiregistravusiems žaidimo dalyviams. Žodžiu, norime, kad šventinio laikotarpio metu nebūtų užmirštas nė vienas“, – pasakoja Violeta Čeponienė.

Šventinis žaidimas vyks unijos interneto svetainėje, adresu zaidimas.ignalinoskreditounija.lt

Į šią nuorodą užsukę žmonės turi užsiregistruokite telefonu ar el. paštu ir atsakyti į klausimus apie uniją. Teisingi atsakymai virs bilietais dovanų ir prizų loterijoje.