Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

41 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Triušio metus Ignalinos kredito unija pasitiko klientams pasiūlydama ypatingą terminuotų indėlių akciją


Triušio metus Ignalinos kredito unija pasitiko klientams pasiūlydama ypatingą terminuotų indėlių akciją

Ignalinos kredito unija metus pradėjo savo klientams pasiūlydama ypatingą taupymo akciją – už naujai padėtus 12 mėn. terminuotus indėlius bus mokamos net 2,3 proc. metinės palūkanos. Šį akcija, prasidėjusi kartu su 2023-iasiais, tęsit iki pat pavasario pabaigos – gegužės 31 d.

Kodėl verta padėti terminuotą indėlį?

Šį akcija visų pirma skirta tiems, kurie pinigus laiko namie arba unijos ar banko atsiskaitomojoje sąskaitoje. Taip laikomi pinigai nedirba jų savininkams. Terminuoto indėlio atveju indėlininkui garantuojama sutarta grąža – šiuo atveju, kaip minėta, 2,3 proc. metinis prieaugis. Vadinasi, terminuotas indėlis yra puikus būdas taupyti!

Ar terminuotas indėlis gali būti padėtis tik metų laikotarpiui?

Žinoma, kad ne. Terminas gali skirtas nuo 3 mėnesių iki 5 metų. Termino trukmė nulemia ir palūkanų dydį. Jei, pavyzdžiui, 9 mėnesių trukmės indėlio metinės palūkanos yra 0,45 proc., tai 5 metų – net 3 proc.

Kokia yra minimali terminuoto indėlio suma?

Taupyti kartu su mumis gali praktiškai kiekvienas. Minimali terminuotojo indėlio suma yra 125 eurai.

Ar tai saugus būdas taupyti?

Absoliučiai. Indėliai iki 100 tūkst. eurų yra pilnai apdrausti. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Kur gali būti padėtas terminuotas indėlis?

Padaryti tai galite centrinėje Ignalinos kredito unijos būstinėje (Vasario 16-osios g. 10-6, 30115 Ignalina) arba bet kuriame mūsų regioniniame skyriuje Utenoje, Zarasuose, Pabradėje, Visagine ir Švenčionyse.

O kur galima rasti daugiau informacijos apie šią akciją?

Užsukite į unijos interneto svetainę www.ignalinoskreditounija.lt. Taip pat galite susisiekite su unija telefonu +370 386 52561 arba el. paštu ignalina@kreda.lt ir mes Jums viską papasakosime.